Rozgrywki w piłce siatkowej

Gminne rozgrywki szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

Rozgrywki szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej

10 stycznia br. na hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbyły się Gminne rozgrywki szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Organizatorami zawodów byli OSiR oraz nauczyciele wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 1 i 2.

Niezmiennie od lat piłka siatkowa cieszy się wśród młodzieży gimnazjalnej naszej gminy dużą popularnością. W związku z tym każdej szkolnej reprezentacji zależało na zwycięstwie. Jak co roku rywalizacja zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców była zacięta. Odbywała się jednak w koleżeńskiej atmosferze i duchu Fair Play.

W kategorii chłopców bezkonkurencyjna była drużyna Gimnazjum Nr 2 ze Strzegomia, która w całym turnieju nie przegrała meczu, ale też nie straciła seta. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum Nr 1 ze Strzegomia, trzecie miejsce Gimnazjum z Jaroszowa, a czwarte miejsce Gimnazjum z Goczałkowa. Wśród dziewcząt, podobnie jak w poprzednim roku pierwsze miejsce zajęły uczennice Gimnazjum nr 1 za Strzegomia, drugie miejsce przypadło siatkarkom z Gimnazjum nr 2 ze Strzegomia, a trzecie miejsce Gimnazjum z Jaroszowa.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach na szczeblu powiatowym.