AKS Strzegom vs PKPS Bierutów

Mecz o Mistrzostwo III Ligi Piłki Siatkowej mężczyzn

Dnia 10.11.18 r. w hali Widowiskowo-Sportowej Strzegomskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się mecz o Mistrzostwo III Ligi Piłki Siatkowej mężczyzn pomiędzy gospodarzami AKS Strzegom, a PKPS Siatkarz Bierutów.

Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3-1 w setach 26-24, 25-21, 22-25, 25-18. W pierwszym secie mecz był bardzo wyrównany i przy stanie seta 24-24 dwa niewymuszone błędy AKS przy odbiorze piłki spowodowały, że pierwszy set należał do gości, którzy wygrali go w stosunku 26-24. W drugim secie goście kontrolowali przebieg spotkania, który zakończył się zwycięstwem gości 25-21. W trzecim secie gospodarze poderwali się do walki i dzięki dobrej zagrywce i świetnym atakom ze skrzydeł AKS Strzegom wygrał seta w stosunku 25-22. Kiedy wydawałoby się, że siatkarze AKS pójdą za ciosem, w czwartym secie pojawiła się nerwowość w zagrywce i ataku gospodarzy, co wykorzystała drużyna z Bierutowa, która zwyciężyła w stosunku 25-18.