„Aktywny senior 2020”

Już od 14 września wznawiamy zajęcia pod nazwą "Aktywny Senior"

Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. informuje, że od 14 września wznawia zajęcia pod nazwą „Aktywny Senior”. Zajęcia trwać będą 3 miesiące – do połowy grudnia 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia będą się odbywać na dotychczasowych zasadach jak poprzednio, tj. w tych samych grupach i z tymi samymi fizjoterapeutami.

Gimnastyka dla seniora to ćwiczenia na sali jak i na basenie, przynoszące dużo korzyści, poprawiające zdolności ruchowe oraz ogólną sprawność, nie tylko fizyczną ale także psychiczną. Umiarkowana aktywność fizyczna ma dobroczynny wpływ na jakość życia, ułatwia wykonywanie codziennych czynności, to również profilaktyka wielu chorób.


Osoby, które chciałyby dołączyć do zajęć „Aktywny Senior” prosimy o kontakt z biurem OSiR Sp. z o. o.  – numer tel.+48 (74) 855 15 24

lub kontaktując się bezpośrednio z fizjoterapeutami

|    Maciej Romanowski – 663 275 132    |    Dorota Sas – 531 969 890    |

Dzięki zajęciom senior podtrzymuje sprawność fizyczną, jest pobudzony do dalszej aktywności fizycznej, zaspokaja potrzeby psychiczne i fizyczne, a także odrywa się od codziennej rzeczywistości, gdyż w przyjemny sposób relaksuje się oraz ma okazję do integracji z drugim człowiekiem.  Zajęcia dają możliwość na nawiązanie kontaktów towarzyskich, tak bardzo potrzebnych w starszym wieku.

Polecane artykuły

Back to top button