„Biały Orlik” zaprasza

8 sezon na strzegomskim lodowisku zostanie oficjalnie zainaugurowany 6 grudnia 2018 r.

Zarząd Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu informuje, strzegomskie lodowisko jest już praktycznie gotowe do użytkowania.

Montaż obiektu rozpoczął się już w listopadzie, w poprzednim tygodniu wykonywane były już ostatnie prace m. in. ustawianie band wokół lodowiska.

Inauguracja „Białego Orlika” nastąpi w piątek, 6 grudnia br. o godz. 10:00
Zapraszam, jak co roku, wszystkie osoby, które uwielbiają jazdę na łyżwach.

Cennik korzystania z lodowiska jest niezmieniony. W dniu inauguracji wstęp dla wszystkich będzie bezpłatny, jedynym kosztem będzie ewentualne wypożyczenie łyżew – zaznacza Grzegorz Luszawski

Lodowisko będzie czynne – w dni powszednie ( w godz. 8:00 – 21:00 / ostatnie wejście na lodowisko o godz. 20:00 ) W soboty, niedziele i święta od godz. 10:00 do 21:00 ( ostatnie wejście na lodowisko o godz. 20:00 ). W czasie trwania nauki szkolnej od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 15:00 pierwszeństwo z korzystania z lodowiska maja szkoły z Gminy Strzegom.

Codziennie od godz. 15:00 do godz. 16:00 na lodowisku obowiązuje
PRZERWA TECHNICZNA !!

„Seanse 45 minutowe rozpoczynają się w pełnych godzinach zegarowych. Pierwszeństwo w korzystaniu z lodowiska mają uczniowie szkół gminy Strzegom.”

Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia nieodpłatną naukę jazdy na łyżwach. Nieodpłatna nauka jazdy na łyżwach ( dla wszystkich chętnych ) odbywać się będzie w tym sezonie od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do zamknięcia lodowiska.

Przy zakupie biletu wstępu na lodowisko można skorzystać również z bezpłatnych kasków, do czego zachęcamy. Jazda na lodowisku dozwolona jest tylko i wyłącznie w rękawiczkach.


Cennik na lodowisko ( cena za 45 min )

    • dzieci do 7 lat – bezpłatnie

    • dzieci od lat 7, młodzież i studenci do 25. roku życia – 1 zł

    • dorośli – 5 zł

Wypożyczalnia łyżew3 zł / 45 min

  • ostrzenie łyżew – 5 zł


Z ARCHIWUM:  ( otwarcia lodowiska )

ROK 2017

ROK 2016

Polecane artykuły

Back to top button