II Mikołajkowy Bieg Australijski

Filozofią biegu organizowanego przez naszą społeczność biegową jest to, że nie ma w nim przegranych.

Mikołajkowy Bieg Australijski - Strzegomska DwunastkaDnia 8 grudnia 2018 r. punktualnie o godzinie 1200  na bieżni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbyła się już II edycja Mikołajkowego Biegu Australijskiego – organizatorem biegu była sekcja Lekkoatletyczna AKS Strzegomska Dwunastka

Łącznie na starcie stanęło 25 osób – 9 Pań i 16 Panów. Dopisali również kibice, którzy z zainteresowaniem przyglądali się biegowi w formule australijskiej. Wszyscy uczestnicy razem przebiegli 2 kilometry, po czym na każdym kolejnym okrążeniu bieżni, swój udział w biegu kończył najwolniejszy jego uczestnik, aż do momentu kiedy została najwytrwalsza trójka, która na ostatnich dwóch okrążeniach rozstrzygnęła o zajętych miejscach, a przebiegli 25 okrążeń bieżni czyli 10 kilometrów. Najwytrwalszymi i zwycięzcami zostali, wśród Pań Brygida Szymańska a wśród Panów Piotr Holly.

Filozofią biegu organizowanego przez naszą społeczność biegową jest to, że nie ma w nim przegranych. Każdy biegnie tyle ile może, ponieważ tu nie chodzi o bicie rekordów. W przypadku naszego biegu chodzi o integrację środowiska biegowego, spotkanie w miłej atmosferze i dobrą zabawę – tłumaczy Edward Fedyczkowski, lider Strzegomskiej Dwunastki

Całość zawodów przebiegała w radosnej mikołajkowo-świątecznej atmosferze, każdy mógł poczęstować się słodką przekąską, a dzieci otrzymały od prowadzącego świetnego Mikołaja czekoladowe niespodzianki. Podsumowanie i zakończenie biegu miało miejsce w restauracji Stragona, gdzie na wszystkich czekał ciepły posiłek i gorąca herbata.

Zwycięzcom wręczono nagrody, rozlosowano mikołajowe niespodzianki. Dziękujemy obecnym za udział i miło spędzony czas we wspaniałej atmosferze. Słowa podziękowania kierujemy do naszych partnerów i sponsorów, którzy przyczynili się do zorganizowania Biegu i ufundowali mikołajkowe niespodzianki.

Z biegowym pozdrowieniem
Edward Fedyczkowski
lider grupy biegowej Strzegomska Dwunastka
Źródło informacji
Grupa biegowa S12
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
X