Ważna informacja !

Dofinansowanie na modernizację obiektów sportowych OSiR Strzegom

Środki na inwestycję pochodzą z budżetu Gminy Strzegom oraz dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Strzegomiu otrzymał dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, przeznaczonych na przebudowę i remont hali widowiskowo-sportowej OSiR w Strzegomiu przy ulicy Adama Mickiewicza 2. 

Dzięki temu wsparciu już wkrótce w Hali Sportowej OSiR powstanie nowa siłownia ze strefą fitness, która już czeka na przyjazd urządzeń do ćwiczeń. Na hali głównej modernizowana jest instalacja elektryczna i nagłośnienie. 

Do dyspozycji mieszkańców oraz zawodników, oprócz odnowionych i klimatyzowanych przestrzeni, zostaną oddane nowoczesne urządzenia do ćwiczeń. 

Obecnie są prowadzone prace na sali siłowni i sali boksu, które ostatecznie zostały połączone. Będzie to jedna duża sala fitness i siłownia. Kolejny etap obejmie modernizację hali głównej oraz górnej sali fitness.

Jednym z zadań inwestycyjnych będzie wprowadzenie sytemu komputerowego do obsługi karnetów, które są obecnie honorowane na krytej pływalni „Delfinek”. Oznacza to, że tą samą „kartą” będzie można rozliczyć swój pobyt na pływalni, w saunie oraz np. siłowni, czy hali sportowej.

Postęp prac na obiekcie OSiR uwiecznił pilot drona wyścigowego FPV  – Dominik Mielcarek (FB/Dominik Mielcarek)

Materiały dzięki
Portal Informacyjny NaszStrzegom.plFPV – Dominik Mielcarek

Polecane artykuły

Back to top button