Dzień Dziecka z policją

Turnieju Piłki Nożnej oraz Festyn z okazji Dnia DzieckaW sobotę na terenie OSiR-u w Strzegomiu odbył się IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy.

W rozgrywkach piłki nożnej udział wzięło łącznie 5 drużyn reprezentujących władze samorządowe oraz służby mundurowe. A dla najmłodszych zorganizowano festyn z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

1 Zwycięską drużyną IX edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy okazała się ekipa reprezentująca Starostwo Powiatowe w Świdnicy.
2 Drugie miejsce zdobyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.
3 Trzecie – funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strzegomiu.
4 Czwarte funkcjonariusze Wydziału Konwojowego z Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu.
5 Piąte drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

 

Na dzieci, które tego dnia przyszły z rodzicami świętować swój dzień, czekała moc atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Z bliska można było zobaczyć sprzęt i pojazdy, które na co dzień są wykorzystywane w pracy policjantów, każdy mógł zasiąść w policyjnym radiowozie czy motocyklu.

Swoje wyposażenie zaprezentowali także druhowie z OSP Strzegom oraz członkowie Stowarzyszenia GRH Pancerni Strzegom i Muzeum Sprzętu Militarnego Strzegom.

Na festynie podziwiano ponadto policyjnego psa, który zaprezentował swoje umiejętności.

Wśród atrakcji dla najmłodszych znalazły się również dmuchane zamki oraz malowanie twarzy, a także mnóstwo zabaw i konkursów min. biegi dziecięce na strzegomskiej bieżni lekkoatletycznej, których organizatorem była społeczność biegowa – Strzegomska Dwunastka.

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X