Ferie z AKS-em na OSiR Strzegom

Półkolonia zorganizowana w dniach 17.02 - 21.02.2020 r. przez Klub AKS Strzegom

Ferie zimowe to wydarzenie, na które wielu uczniów czeka z niecierpliwością. To czas wypoczynku, zabawy, wytchnienia od szkoły.

Półkolonia zorganizowana w dniach 17.02 – 21.02.2020 r. przez AKS Strzegom okazała się świetnym pomysłem na zapewnienie młodym, strzegomskim piłkarzom bezpiecznej formy spędzania czasu wolnego.

Zajęcia sportowe odbywały się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Udostępnione zostały boiska, lodowisko, hala sportowa w której toczono zacięte pojedynki piłkarskie.

Gry i zabawy, rywalizacja sportowa na boisku nie była w stanie wyczerpać siły młodych piłkarzy. Czas ten był świetną okazją do doskonalenia już nabytych umiejętności gry, przekazywanych przez trenera.

Nad stroną organizacyjną Ferii z AKS-em czuwał prezes klubu Wiesław Witkowski. Opiekę nad dziećmi sprawowali Henryk Zator i Mirosław Głowiak.

Wysoka frekwencja, bogata i ciekawa oferta zajęć, uśmiech na twarzach, zadowolenie uczestników to najlepsze podsumowanie czterech dni spędzonych na półkolonii.

( opr. Mirosław Głowiak / animator OSiR Strzegom )

Źródło informacji
AKS Strzegom

Polecane artykuły

Back to top button