Gminny Mundial dla „Dwójki”

Gminne eliminacje w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych

Gminny Mundial - Strzegom26 września br. w hali OSiR w Strzegomiu odbyły się gminne eliminacje w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z klas szóstych i młodsi.

W turnieju wystartowało 6 szkół: PSP nr 2, PSP nr 3 i PSP nr 4 ze Strzegomia oraz szkoły z Jaroszowa, Olszan i Goczałkowa. W wyniku losowania drużyny zagrały w dwóch grupach.

Zwycięzcy grup walczyli o miejsca w finale imprezy. Wszystkie mecze dostarczyły kibicom sporo piłkarskich emocji.

W grupie „A” wyraźnie prowadziła drużyna ze szkoły w Goczałkowie. Wygrała dwa mecze i pewnie wywalczyła miejsce w finale. W grupie „B” o finał walczyli piłkarze z Dwójki i z Olszan. W decydującym meczu w swojej grupie zawodnicy z Dwójki pokazali klasę, pewnie ogrywając kolegów z Olszan 3:1. W finałowym spotkaniu zawodów górą byli zawodnicy PSP nr 2 ze Strzegomia i to oni będą reprezentować naszą gminę w rozgrywkach powiatowych w Świdnicy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrych występów. Zwycięzcom życzymy sukcesów w dalszych eliminacjach. Serdecznie dziękujemy Grzegorzowi Luszawskiemu, członkowi Zarządu Spółki OSiR w Strzegomiu za ufundowanie dyplomów i pucharów dla zawodników.

Nauczycielom wychowania fizycznego podziękowania za sędziowanie i bezpieczny przebieg zawodów.

Źródło informacji
Internetowy Serwis Miasta i Gminy Strzegom

Polecane artykuły

Back to top button