KAMIENNA RZEŹBA 2019

Eliminacje do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie

Kamienna Rzeźba STRZEGOM 2019W dniach 7-8.09.2019 r. na hali widowiskowo-sportowej OSiR przy ul. A. Mickiewicza 2 w Strzegomiu odbędą się zawody kulturystyczne “Kamienna Rzeźba”.

Zawody będą jednocześnie eliminacjami do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie, które odbędzie się w terminie 20-22.09.2019.

Celem zawodów jest popularyzacja kulturystyki jako jednej z form aktywności fizycznej, wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach.

Dnia 7.09.2019 r. od godz. 16:00 do 19:00 nastąpi weryfikacja zawodników będzie ona prowadzona w miejscu zawodów ( Hala Widowiskowo-Sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu, ul. Mickiewicza 2 )

Organizator wydarzenia:

Klub Sportowy „START” Strzegom

Współorganizatorzy:

PZKFiTS w Warszawie
Urząd Miasta i Gminy Strzegom
Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Strzegom

Zawody odbędą się w następujących kategoriach:

  • Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
  • Classic Physique – open
  • Kulturystyka mężczyzn do 90 kg
  • Kulturystyka mężczyzn +90 kg
  • Kulturystyka juniorów – open
  • Kulturystyka weteranów open
  • Fitness plażowe mężczyzn – open
  • Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
  • Fitness plażowe juniorów – open
  • Fitness sylwetkowe kobiet – open
  • Bikini fitness kobiet – open
  • Wellness Fitness kobiet – open

NIEDZIELA 8.09.2019 r. godzina 10:00

PROGRAM ZAWODÓW

  • Fitness plażowe juniorów – 1 runda
  • Fitness plażowe mężczyzn – 1 runda
  • Fitness sylwetkowe kobiet – 1 runda
  • Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – 1 runda
  • Fitness plażowe juniorów – 2 runda
  • Fitness plażowe mężczyzn – 2 runda
  • Fitness sylwetkowe kobiet – 2 runda
  • Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – 2 runda

I BLOK DEKORACJI

  • Kulturystyka juniorów – 1 runda
  • Kulturystyka weteranów – 1 runda
  • Bikini fitness kobiet – 1 runda
  • Classic Physique mężczyzn – 1 runda
  • Kulturystyka juniorów – 2 i 3 runda (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
  • Kulturystyka weteranów – 2 i 3 runda (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
  • Bikini fitness kobiet – 2 runda
  • Classic Physique mężczyzn – 2 i 3 runda (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)

II BLOK DEKORACJI

  • Rundy eliminacyjne w konkurencjach nieobjętych programem zawodów
  • Kulturystyka klasyczna mężczyzn – 1 runda
  • Wellness Fitness kobiet – 1 runda
  • Kulturystyka mężczyzn do 90 kg – 1 runda
  • Kulturystyka mężczyzn +90 kg – 1 runda
  • Kulturystyka klasyczna mężczyzn – 2 i 3 runda (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
  • Wellness Fitness kobiet – 2 runda
  • Kulturystyka mężczyzn do 90 kg – 2 i 3 runda (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
  • Kulturystyka mężczyzn +90 kg – 2 i 3 runda (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)

III BLOK DEKORACJI

  • Kulturystyka mężczyzn OPEN (tylko zwycięzcy)
  • Kulturystyka mężczyzn – eliminacje do reprezentacji (top 6 z każdej kategorii)

WYWIAD w RadioSudety24

 

26 sierpnia gośćmi audycji To Warto Wiedzieć byli

Marek Rydwański i Natalia Rydwańska

organizatorzy wydarzenia KAMIENNA RZEŹBA 2019

 

 

Zapraszamy na 101.7 fm i www.radiosudety24.pl



 

Z ARCHIWUM – ROK 2018

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X