1 marca otwarcie DirtPark

Profesjonalny obiekt do rowerowej jazdy grawitacyjnej DirtPark Strzegom już wkrótce dostępny !!

Dobra wiadomość dla osób uprawiających „dirtjumping” czyli oddawaniu skoków i wykonywaniu ewolucji w powietrzu z zastosowaniem rowerów MTB/BMX.

1 marca br. oficjalnie zostanie oddany do użytku odnowiony przez spółkę OSiR tor rowerowy przy ulicy Parkowej w Strzegomiu.

Strzegomski dirty-park o powierzchni ponad 800m2 został wykonany z gotowych elementów konstrukcyjnych wraz z podłożem ze specjalnej formy. Wymiary i kształt elementów zaprojektowano zgodnie z zasadami obowiązującymi przy uprawianiu skatingu. Zostało zrobione nowe ogrodzenie obiektu, a także wykonano rewitalizację terenu wokół toru. Prace budowlane zakończyły się z końcem listopada czyli zgodnie z planem inwestora jak i wykonawcy, którym była firma BT PROJECT Sp. z o.o. z Poznania.

Obiekty SKATE i DIRT park są ogólnodostępne ( SKATE-PART – bezpłatny / DIRT-PARK – 2zł/2h ), administratorem obiektów jest Strzegomski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.  Obiekt został zaopatrzony w monitoring co pozwoli właścicielowi dozorować jego wykorzystanie jak i przyczyni się do kontroli bezpieczeństwa na obiektach.

Wydarzeniem poprzedzającym otwarcie toru rowerowego będzie Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „TROPEM WILCZYM” na który również serdecznie zapraszamy !! Szczegóły na plakacie… 

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button