Koniec przerwy technicznej

01.08.2019 - swoje funkcjonowanie po przerwie wznawia kryta pływalnia "Delfinek" - ZAPRASZAMY !

Międzyszkolne Zawody Pływackie DELFINEK 2019 OSiR StrzegomW czwartek 1 sierpnia, swoje funkcjonowanie po przerwie technicznej wznawia kryta pływalnia „Delfinek” w Strzegomiu.

Kryta pływalnia Dolnośląski Delfinek była zamknięta w miesiącu lipiec. W tym czasie urządzenia odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie m.in. basenów, brodzików, wanny SPA oraz saun przeszły przegląd i konserwację.

 

TO NIE KONIEC PRAC, bo aby uatrakcyjnić funkcjonalność obiektu wykonano również nowe atrakcje w basenie głównym: montaż dwóch masażerów wodnych, przeznaczonych do masażu okolic karku i lędźwi oraz dwóch wodospadów – wąskiego i szerokiego a także oświetlenia podwodnego.

Zarząd OSiR Strzegom zapewnia że osoby posiadające karnety nie muszą się martwić o to, że możliwość skorzystania z nich wygaśnie w okresie przerwy. Ważność karnetów zostanie przedłużona.

 

 

 

Do końca miesiąca sierpnia pływalnia będzie czynna w godzinach
od 15:00 do 22:00 ( poniedziałek – niedziela )

( w dniu święta 15.08.2019 kryta pływalnia będzie zamknięta )

 

Aktualne badanie wody

Po ponownym napełnieniu wody i jej pozytywnemu przebadaniu przez Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o. o. w Katowicach oraz laboratorium Świdnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów.

Uprzejmie informujemy, że wyniki badań jakości wody w naszym obiekcie potwierdziły spełnienie wymagań sanitarnych określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dn. 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U.poz.2016 z 2015 r.).

Serdecznie zapraszamy

Aktualny cennik Regulamin pływalni Dolnośląski Delfinek w Strzegomiu

 

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X