Podsumowanie zbiórki krwi

13 września, wolontariusze oddali 12,150 litra krwi. Krwiobus odwiedziło 36 osób...

Podczas zbiórki, która odbyła się 13 września br. – zarejestrowało się 36 krwiodawców, krew oddało 27 osób, to oznacza, że magazyn krwi wzbogaci się o 12,150 litrów cennego płynu.

Wszystkim honorowym krwiodawcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej akcji, o której będziemy informować. Dziękujemy także ekipie RCKiK Wałbrzych, która pobierała krew oraz wszystkim, którzy wspierali osoby oddające krew.

Kolejna, a zarazem ostatnia okazja do oddania krwi w 2022 r.,
15 LISTOPADA


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak zostać dawcą oraz jak się przygotować do oddania krwi można znaleźć na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.


Jeśli jesteś już pełnoletni, a nie przekroczyłeś 65-ego roku życia, ważysz 50 kg lub więcej, Twoje samopoczucie nie budzi niepokoju, masz dobrą wolę pomagać innym ludziom, to zgłoś się do najbliższej placówki publicznej służby krwi RCKiK lub zapraszamy na kolejne akcje Strzegomskich Zbiórek Krwi.

Po oddaniu krwi przekonasz się,
że naprawdę warto zostać krwiodawcą!

Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Jednocześnie jest dowodem ludzkiej solidarności, wsparcia. Nie bójmy się pomagać. To tylko dwa ukłucia, które mogą uratować czyjeś życie.

Koordynator akcji: Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Strzegom

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button