Na obiekcie przerwa technologiczna !!

Coroczna przerwa technologiczna na krytej pływalni Delfinek w Strzegomiu została przyspieszona.

Zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego od dnia 12 marca 2020 KRYTA PŁYWALNIA “DELFINEK” jest NIECZYNNA.

W związku z panująca w kraju sytuacją epidemiologiczną na obiekcie przyspieszono przerwę technologiczną. Zarząd Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. zakłada, że dzięki temu, już po ustaniu epidemii, pływalni Delfinek nie trzeba będzie już zamykać.

Zwykle przerwa technologiczna odbywa się w okresie wakacji i wiązało się to z jej zamknięciem . Wykorzystując czas przestoju, aby ponownie nie zamykać pływalni po ustaniu epidemii, podjęto decyzję o przeprowadzeniu tych czynności wcześniej, gdy i tak cały obiekt jest niedostępny dla mieszkańców gminy.

W chwili obecnej z niecek basenowych spuszczono wodę, zostaną one zdezynfekowane, przeprowadzone zostaną także prace naprawcze ( wymiana uszkodzonych płytek ceramicznych, uzupełnianie fug etc. ) i serwisowe. Po odwołaniu stanu epidemii niecki basenowe  zostaną ponownie napełnione wodą i Kryta Pływalnia Delfinek „Dolnośląski Delfinek” ponownie zostanie oddana do użytkowania.

Zarząd OSiR Sp. z o. o. informuje, że na wszystkich obiektach (mimo faktu, że są zamknięte) trwają prace konserwatorskie i naprawcze.

OSiR jest przygotowywany do wiosenno – letniego okresu.

Wszyscy mamy nadzieję, że już niedługo pandemia koronawirusa się zakończy i OSiR będzie licznie odwiedzany przez naszych mieszkańców. 

 

INFORMUJEMY !!

Ważność karnetów zostanie przedłużony o czas zamknięcia pływalni. Za niedogodności przepraszamy.

 

 

 

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button