Rozgrywki Szkół Gimnazjalnych

Trzecia Edycja Ligi Siatkówki Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców Zakończenie Rozgrywek w Kategorii Szkół Gimnazjalnych

Ligi Siatkówki Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Rozgrywki Szkół GimnazjalnychW dniu 17.05.2014 zakończono rozgrywki Ligi Siatkówki dziewcząt i chłopców w wykonaniu szkół gimnazjalnych. W turnieju udział wzięły drużyny z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum w Jaroszowie, Gimnazjum w Goczałkowie. Wszystkie drużyny walczyły wspólnie od października prezentując wysoki poziom i ponad przeciętne umiejętności gry w siatkówkę.

W każdym spotkaniu dało się wyczuć chęć rywalizacji, co nie przeszkadzało nikomu w dobrej zabawie. Miejmy nadzieje, że przyszłoroczne rozgrywki również dostarczą tyle emocji. Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom, którzy pomagali nam przez cały okres Ligi Siatkówki. Drużyny z rąk Dyrektora OSiR Strzegom otrzymały okolicznościowe puchary oraz dyplomy.

 

Szkoły Gimnazjalne

Klasyfikacja końcowa chłopcy

 1. Gimnazjum nr 2

 2. Gimnazjum nr 1

 3. Gimnazjum Jaroszów

 4. Gimnazjum Goczałków

Klasyfikacja końcowa dziewczęta

 1. Gimnazjum nr 1

 2. Gimnazjum nr 2

 3. Gimnazjum Jaroszów

 4. Gimnazjum Goczałków

Szkoły Podstawowe

W sobotę 7 czerwca w hali OSiR Strzegom odbyła się czwarta ostatnia runda ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Trzeci już rok z rzędu ligę wygrali chłopcy z Jaroszowa prezentując wysoki poziom umiejętności siatkarskich. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjną okazała się szkoła PSP nr 3 wygrywając rozgrywki z dużą przewagą nad pozostałymi uczestnikami. Całe rozgrywki były okazją do świetnej zabawy zarówno dla dzieci jak i nauczycieli którzy pomagali nam przez cały czas trwania ligi za co serdecznie im dziękujemy. Uczestnicy za udział w rozgrywkach otrzymali z rąk Dyrektora OSiR Strzegom pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz puchary. Zapraszamy za rok na kolejną edycje i jeszcze większe emocje.

Klasyfikacja w kategorii dziewcząt po czwartej rundzie ligi:

 1. PSP nr 3 – 35 pkt.

 2. PSP nr 2 – 22 pkt.

 3. ZSP Jaroszów – 9 pkt.

 4. PSP nr 4 – 6 pkt.

Klasyfikacja w kategorii chłopców po czwartej rundzie ligi:

 1. ZSP Jaroszów – 67 pkt.

 2. PSP nr 2 – 52 pkt.

 3. PSP nr 3 – 48 pkt.

 4. PSP nr 4 – 47 pkt.

 5. ZSP Goczałków – 17 pkt.

 6. PSP Olszany – 14 pkt.

 7. ZSP Stanowice – 8 pkt.

 8. PSP Kostrza – 6 pkt.

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
X