Top Spin Cup Orlik 2022

Tenis stołowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Kwietniowy turniej „Top Spin Cup Orlik 2022” zainspirował animatorów Orlika do poszerzenia turnieju o wersję drużynową.

Maj dał okazję do zorganizowania turnieju drużynowego rozgrywanego jak zawsze wg przepisów PZTS. W odróżnieniu do gier singlowych było dla uczestników nowe doświadczenie pod względem nowych zasad gry łączącej grę indywidualną i zespołową.

To połączenie pokazało uczestnikom nowe przeżycia sportowe, umiejętność współpracy dając jednocześnie dużo frajdy i emocji w trakcie gry. Do turnieju zgłosiło się wielu uczestników lecz zwyciężyli najlepsi. Na uwagę zasługują drużyny deblowe w składzie M. Stempniewicz/Alan Zelle oraz debel J. Rodzeń/W. Karpeta. Uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami i medalami.

Lokalni Animatorzy Sportu Mirosław Głowiak i Henryk Zator serdecznie dziękują zarządowi OSiR w Strzegomiu za ufundowanie pamiątkowych pucharów i medali oraz szczególnie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzegomiu za udostępnienie sali gimnastycznej na czas trwania turnieju.

Kolejne turnieje i zawody sportowe w ramach projektu LAS będą organizowane sukcesywnie na obiektach sportowych OSiR w Strzegomiu na które serdecznie zapraszamy.

Polecane artykuły

Back to top button