Turniej o Puchar Prezesa OSiR

W Turnieju chłopcy z AKS Strzegom nie mieli sobie równych

Dnia 12 września br. na stadionie miejskim OSiR w Strzegomiu odbył się „TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR PREZESA OSiR”

W rozgrywkach brali udział piłkarze z dwóch kategorii wiekowych:  (roczniki 2012-2013). Widowisko stało na wysokim poziomie, a utalentowanym dzieciom nie przeszkodziły nawet zmienne warunki pogodowe – początek turnieju w pełnym słońcu, a ostatnie rozgrywane mecze przy opadzie deszczu. Wspierający rodzice mogli być zadowoleni z wielu ładnych akcji ofensywnych.

W turnieju udział brały drużyny:

  • Polonia Stal Świdnica
  • Młode Wilki Szczawno Zdrój
  • Orzeł Lubawka
  • Football Academy Wałbrzych
  • AP  Bumerang Wrocław
  • JTS Jawor
  • AKS Strzegom

Zawody trwały od godz. 9:00 do 13:30, w międzyczasie Zarząd OSiR przygotował dla zawodników i ich rodziców, a także organizatorów poczęstunek z grilla.

Zarząd OSiR w Strzegomiu jak również organizatorzy składają serdeczne podziękowania za udział wszystkim uczestnikom turnieju. Swoją obecnością i poświęceniem wolnego niedzielnego czasu wykazaliśmy chęć wspólnej integracji.

Wielkie dzięki dla wszystkich zawodników za walkę na boisku i dostarczenie tylu emocji, jak również prezentację zdrowej rywalizacji sportowej, podziękowania dla organizatorów (trenerów AKS), rodziców i opiekunów którzy zaangażowali się w organizację turnieju.

Przy okazji warto dodać, że na posiedzeniu 2 września 2021 roku Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę, zgodnie z którą od sezonu 2021/2022 likwiduje się ewidencje wyników i tabel w kategoriach wiekowych G2 (skrzat) – E1 (orlik). W protokołach meczowych i sprawozdaniach sędziowskich nie będą wpisywane wyniki spotkań. Oczywiście dotyczy to też rozgrywanych turniejów w wymienionych kategoriach.

Do zobaczenia za rok !!

Polecane artykuły

Back to top button