Turniej Piłkarski w Misiu Uszatku

„W zdrowym ciele zdrowy duch, ten kto ćwiczy ten  jest zdrów"

W myśl powiedzenia „W zdrowym ciele zdrowy duch, ten kto ćwiczy ten  jest zdrów” chcemy przyczyniać się do jak największego rozwijania sprawności ruchowej u dzieci już od najmłodszych lat, dlatego organizowany Turniej Piłkarski związany z nadchodzącym Mundialem 2018 nie mogły ominąć naszych przedszkolaków. 12.06.2018r. na hali sportowej Strzegomskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się prawdziwa sportowa walka i wielkie emocje, które towarzyszyły Mundialowi Przedszkolaków z PP2, tłem całego wydarzenia były barwy narodowe.

Wszystkie kibicujące przedszkolaki w biało-czerwonych strojach, z pomalowanymi twarzami, trąbkami i okrzykami zagrzewały do gry swoje drużyny. Wygranymi były wszystkie przedszkolaki. Kibice futbolu mogą być spokojni,w Misiu Uszatku wykluwają się nowe talenty piłkarskie. 

Nabycie nawyku aktywności ruchowej będzie procentowało w dorosłym życiu. Przede wszystkim wpłynie na lepsze samopoczucie i zdrowie ale i na lepsze funkcjonowanie w społeczeństwie a nabyte przyzwyczajenia i zainteresowanie aktywnymi formami spędzania wolnego czasu zapobiegną zagrożeniom cywilizacyjnym.

Pragniemy przede wszystkim włączyć  aktywne spędzanie czasu wolnego w styl życia i mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania a przede wszystkim umiejętne łączenie zabawy z ruchem zachęci dzieci do aktywności dając jednocześnie zabawę i radość.

Źródło informacji
Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X