Turniej piłki nożnej 2014

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej oraz Turniej o puchar Dyrektora OSiR

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej

Dnia 15 kwietnia 2014 r. na hali OSiR w Strzegomiu odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt o mistrzostwo Gminy Strzegom.

Wzięły w nich udział drużyny z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, oraz Gimnazjum z Jaroszowa. Los sprawił, że reprezentantki Gimnazjum nr 1 zmierzyły się w pierwszym meczu z drużyną z Jaroszowa.

Mimo przewagi i wielu okazji do strzelenia gola, zawodniczki raziły nieskutecznością i mecz zakończył się remisem 0:0. Drugie spotkanie od początku, „ułożyło” się po  myśli zawodniczek z Gimnazjum nr 1. Szybko strzelona bramka zapewniła drużynie kontrolę przebiegu spotkania i kolejne gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Zwycięstwo w ostatnim meczu Gimnazjum nr 2 nad Jaroszowem 1: 0 sprawiło, że na pierwszym miejscu w turnieju uplasowało się Gimnazjum nr 1, na drugim – Gimnazjum nr 2, a na trzecim – Gimnazjum w Jaroszowie. Drużyna w składzie: Krzyżak D., Krawczyk K., Ginter K. , Brokos A. , Łabędzka P. , Maduch D. , Szewczyk P. , Sowa W. , będzie reprezentować naszą gminę w rozgrywkach na szczeblu powiatu.

Równolegle rozgrywany był turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora OSiR w Strzegomiu. Stał on na wyjątkowo wyrównanym poziomie. Świadczą o tym wyniki spotkań – każda z drużyn na przemian wygrywała i przegrywała swoje spotkania, a na końcowe rozstrzygnięcie trzeba było czekać do ostatniego meczu.

Po jego zakończeniu okazało się, że aż trzy drużyny mają tyle samo punktów i o końcowym wyniku decydował bilans bramkowy. Tu najlepsza okazała się ekipa z Gimnazjum nr 2, następnie – Gimnazjum z Jaroszowa, na trzecim miejscu – Gimnazjum nr 1, a na czwartym – Gimnazjum Goczałków.

Autor: Robert Czubala

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X