Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Eliminacje miejsko - gminne w piłce siatkowej dziewcząt STRZEGOM 2020

21 stycznia br. w hali sportowej OSiR w Strzegomiu siatkarki szkół podstawowych rywalizowały w eliminacjach miejsko – gminnych, które były klasyfikacją do Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej.

Do rywalizacji stanęli uczniowie z czterech szkół podstawowych z Gminy Strzegom.

Zespoły zagrały systemem „każdy z każdym” do dwóch zwycięskich setów. Ostatecznie najlepszą okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Goczałkowie, która wyprzedziła dziewczęta ze szkół w Strzegomiu oraz w Jaroszowie.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsceSP Goczałków
II miejsce – PSP nr 4 Strzegom
III miejsce- SP Jaroszów
IV miejsce- PSP nr 2 Strzegom

Serdeczne podziękowania dla spółki OSiR za ufundowanie pamiątkowych dyplomów i pucharów. Nauczycielom wychowania fizycznego dziękujemy za przygotowanie uczestników do siatkarskiej rywalizacji. Sędziom zawodów gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za wzorową organizację turnieju.

Już  27 stycznia 2020 r. w hali sportowej w Goczałkowie odbędą się eliminacje miejsko – gminne w piłce siatkowej w kategorii chłopców. W rywalizacji zostanie wyłoniona najlepsze drużyna, która będzie reprezentowała Gminę Strzegom w Mistrzostwach Powiatu. Zawody odbędą się  pod patronatem Moniki Wielichowskiej Poseł na Sejm RP.

 

Back to top button