Turniej Piłki Siatkowej „WIOSNA 2019”

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej | hala widowiskowo-sportowa OSiR Strzegom

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej -WIOSNA 2019 - OSiR StrzegomW dniu 30 marca 2019 roku w hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej „Wiosna 2019” . Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn. W turnieju uczestnicy podzieleni zostali na dwie grupy. Grupa młodsza czyli uczniowie szkół podstawowych oraz grupa open – starsza. Turniej rozgrywano w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W obu grupach rozegrano w sumie 9 pojedynków.

W turnieju wzięło udział 50 uczestników. Na szczególną uwagę zasługuje drużyna z Brzegu Dolnego, która wygrała wszystkie pojedynki zdobywając I miejsce w kategorii Open – starsi. Miejsce II i III zajęły drużyny ze Strzegomia.

Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. W kategorii młodszych drużyny reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzegomiu .Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się przewagą tylko jednego punktu.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody.

Organizatorem turnieju i fundatorem pucharów był OSiR Sp. z o. o.

Lokalni Animatorzy Sportu
Mirosław Głowiak i Henryk Zator

Polecane artykuły

Back to top button