Wiata rekreacyjno-grillowa

Szukasz niestandardowego miejsca do urządzenia imprezy okolicznościowej ?

Jedno miejsce, tysiące możliwości !

Szukasz niestandardowego miejsca do urządzenia plenerowego przyjęcia ( imprezy ) z jakiejś wyjątkowej dla Ciebie okazji ?

  • firmowe imprezy integracyjne,
  • eventy dla firm, szkół, organizacji sportowych
  • szkolenia, warsztaty,
  • urodziny, chrzciny, komunie.

Sezon letni i nie tylko to idealny czas na grillowanie. Każdą z tych imprez urządzisz w naszej drewnianej altanie, wybudowanej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagamy zorganizować wszystko to, co jest niezbędne by impreza była wyjątkowa. Chcesz urządzić szkolenie, bądź imprezę integracyjną dla pracowników ? Doskonały wybór – posiadamy projektor i ekran, nagłośnienie. Nic nie narzucamy, udostępniamy jedynie altanę, a to Ty decydujesz o jej zastosowaniu, wystroju czy oprawie muzycznej.

Wiata Rekreacyjno-Grillowa o powierzchni 120 m2 (7x16m) i w całościowo wykończona została w drewnie, co nadaje przytulny klimat temu miejscu. Drewniane stoły i ławki zapewniają miejsca dla 100 osób. Znajduje się tu również osobne pomieszczenie cateringowe, gdzie przechować można żywność. Altana ma stały dostęp do prądu oraz bezpośrednie wyjście na przyległy parking.

ATUTY LOKALIZACJI MIEJSCA

Duży parking
Boiska sportowe
Baseny kąpielowe
Plac zabaw
Teren ogrodzony
Pełen węzeł sanitarny

 

Wynajmując naszą wiatę do Twojej dyspozycji dostępny będzie również przyległy do niej plac, gdzie zorganizować można przeróżne gry, zabawy z animatorem, warsztaty. Znajdują się tu również stanowiska grillowe. Plac jest całościowo oświetlony, ogrodzony oraz posiada pełne zaplecze sanitarne (WC).

To idealne miejsce do zorganizowania spotkania integracyjnego lub innej okolicznościowej imprezy dla dzieci oraz dorosłych. Zapraszamy do współpracy.

 
OFERTA WYNAJMU:

4 godziny wynajmu 300
Każda kolejna rozpoczęta godzina 50

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY ( zarezerwuj miejsce )
pod numerem telefonu: +48 (74) 855 15 24
lub mailem: osir@osir.strzegom.pl

Polecane artykuły

Back to top button