Wyciskali sztangę leżąc

Amatorski Turniej Drużynowy W Wyciskaniu Sztangi RAW Na Ławce Poziomej ( STRZEGOM 03.07.2021 )

W sobotę 3 lipca 2021 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi, tym razem był to Amatorski Turniej Drużynowy W Wyciskaniu Sztangi RAW Na Ławce Poziomej.

Rywalizacja odbyła się w jednym boju. Zawodnicy rywalizowali na ławce płaskiej. Z każdej z drużyn startowało po 4 zawodników. Wszystkie zasady rywalizacji odbyły się zgodne z obowiązującymi przepisami IPF.

Walka była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie, organizatorzy zdecydowali nagrodzić pamiątkowymi pucharami zawodników z najlepszymi wynikami jak i wręczyć nagrody dla drużyn w formie suplementów sportowych.

Dla uwieńczenia zawodów Prezes OSiR Strzegom Pan Paweł Mosór zaprosił zawodników na poczęstunek z grilla jak i dał możliwość bezpłatnego skorzystania z basenów kąpielowych.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła reprezentacja KS „Relax” z Kamiennej Góry, II miejsce wywalczyła drużyna LZS KS Olszanka-Pogorzela, a na trzecim miejscu uplasował się Klub Sportowy „START” Strzegom.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA 

  1. miejsce – Klub Sportowy „Relax” z Kamiennej Góry
  2. miejsce – LZS KS Olszanka-Pogorzela
  3. miejsce – Klub Sportowy „START” Strzegom

NAJLEPSI W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ

Adrian ALOT
( Kamienna Góra )

Łukasz CZAJKOWSKI
( Olszanka – Pogorzela )

Michał PAWLICA
( Strzegom )

 

[ WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII ]

Podziękowania dla zawodników za start.

Polecane artykuły

Back to top button