Wyjazd integracyjny na mecz !!

Piłka to nie tylko trening - musi być też przyjemność...

Dnia 16 października br. Zarząd OSiR w Strzegomiu przy współpracy trenerów i rodziców zorganizowali wyjazd integracyjny młodych adeptów piłki nożnej AKS do Wrocławia na mecz ekstraklasy piłki nożnej gdzie Śląsk Wrocław podejmował wicemistrza Polski drużynę Raków Częstochowa. 

Dla większości młodych piłkarzy był to pierwszy udział w meczu tej klasy rozgrywek. Inicjatorem wyjazdu był Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Strzegomiu, który podjął się organizacji tego przedsięwzięcia. W wyjeździe wzięło udział blisko stu uczestników. Opiekę sprawowali rodzice wraz z trenerami sekcji piłkarskich.

Wyjazd ze Strzegomia 18:00, mecz rozpoczął się punktualnie o godz. 20:00. Pomimo niesamowitego dopingu kibiców oraz wiary w końcowy sukces „Śląsk Wrocław” przegrał u siebie 1:2 z drużyną Raków Częstochowa.

Ogólnie wrażenia były bardzo pozytywne. Było to radośnie spędzone popołudnie i wieczór. Młodzi adepci piłki nożnej AKS przekonali się naocznie, że kibicowanie na meczu piłki nożnej może być przyjemne i bezpieczne. Wyjazd miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu.
( piłka to nie tylko trening musi być też przyjemność… / dodaje Paweł Mosór – Prezes OSiR Strzegom )

Do domów wróciliśmy ok. 24:00. Po meczu pozostały dobre wspomnienia i zdjęcia. Wyjazd tego typu był organizowany po raz pierwszy, ale nie ostatni.

 

Polecane artykuły

Back to top button