Wyróżnienia i nagrody

Dnia 19 marca 2019 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny z okazji 1 urodzin pływalni Delfinek

WYRÓŻNIONE – 10 NAJLEPSZYCH PRAC



  1. Filip Bernatek  lat 9, klasa II b PSP NR 3 Strzegom
  2. Mateusz Przystaś lat 7,
  3. Zosia Chmieliczek lat 9, klasa II, PSP Stanowice
  4. Maja Hypta klasa IV b
  5. Marysia Klimsiak lat 6, Publiczne Przedszkole NR 3 Strzegom
  6. Kornelia Piech
  7. Agata Wojtowicz lat 4, Publiczne Przedszkole NR 3 Strzegom
  8. Zuzia Lech klasa II, PSP Stanowice
  9. Hania Kubacka klasa V b, PSP NR 2 Strzegom
  10. Hania Leszczyńska lat 6, Publiczne Przedszkole NR 4

Zwycięzcy 10 najlepszych prac – otrzymują jednorazowe nieodpłatne wejściówki „BILET RODZINNY 2+2” na pływalnię Dolnośląski Delfinek w Strzegomiu.


Członkowie jury jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Jury postanawia wyróżnić i nagrodzić wszystkich uczestników biorących udział w konkursie

WYRÓŻNIONYCH 87 PRAC



1. Adrian Sobczak – STANOWICE
2. Antoni Bochenek – GOCZAŁKÓW
3. Szymon Szkuarek – GOCZAŁKÓW
4. Laura Baranek – GOCZAŁKÓW
5. Joanna Zawiła – GOCZAŁKÓW
6. Jakub Mazurkiewicz – GOCZAŁ.
7. Aleksander Łabędzki – JAROSZÓW
8. Maja Smyka – JAROSZÓW
9. Filip Bujak – JAROSZÓW
10. Julia Adamczyk – JAROSZÓW
11. Łukasz Madej – GOCZAŁKÓW
12. Paweł Kata – GOCZAŁKÓW
13. Jakub Siembrzuch – JAROSZÓW
14. Maria Kuszaj – GOCZAŁKÓW
15. Milena Zaremba – STANOWICE
16. Hania Łubniewska – brak danych
17. Julia Wiraszka – brak danych
18. Zuzanna Pikuła – JAROSZÓW
19. Anastazja Wiśniowska – STANO.
20. Hania Knemińska – STRZEGOM
21. Oliwia Bohenek – STRZEGOM
22. Patryk Syuleyman – brak danych
23. Karolina Giemza – JAROSZÓW
24. Lena Styczeń – JAROSZÓW
25. Djanan Juri – STANOWICE
26. Adaś Nowicki – brak danych
27. Bruno Bendig – STRZEGOM
28. Antonina Stawarska – KOSTRZA
29. Oliwia Dziadyk – STRZEGOM

30. Maks Wójcik – JAROSZÓW
31. Maja Przepłata – JAROSZÓW
32. Ania Kowalczyk – JAROSZÓW
33. Mateusz Machnikowski – JARO.
34. Oliwia Szczepanek – JAROSZÓW
35. Martyna Bodakowska – STRZE.
36. Magdalena Zapała – STRZEGOM
37. Szymon Okuniewicz – STRZE.
38. Paweł Chołuj – STRZEGOM
39. Julia Adamczyk – JAROSZÓW
40. Matylda Czekatowska – STANO.
41. Piotr Świerad – STANOWICE
42. Stanisław Lisowski – GOCZAŁKÓW
43. Martyna Kuszaj – STANOWICE
44. Paulina Pacan – STANOWICE
45. Kinga Dembiczak – STRZEGOM
46. Ada Jermacz – brak danych
47. Maja Krawczyk – brak danych
48. Adrianna Krawczyk – brak danych
49. Hania Michaluk – STRZEGOM
50. Bartłomiej Kubacki – STRZEGOM
51. Ignacy Piech – brak danych
52. Maja Błońska – STRZEGOM
53. Miłosz Ślemp – GOCZAŁKÓW
54. Iwo Bendig – STRZEGOM
55. Sebastian Szajwaj – STRZEGOM
56. Liliana Bobowska – GOCZAŁKÓW
57. Wiktoria Burdzyńska – brak d.
58. Bartek Mania – STANOWICE

59. Nadia Krzyma – STRZEGOM
60. Aniela Spiembrzuch – STRZE.
61. Dominik Zakrzewski – STRZE.
62. Damian Ginter – STRZEGOM
63. Hanna Fitas – STRZEGOM
64. Zofia Pożoga – STRZEGOM
65. Jan Kasendra – STRZEGOM
66. Julia Zator – STRZEGOM 
67. Iga Krupa – STRZEGOM
68. Filip Chodór – STRZEGOM
69. Karolina Bieszczad – GOCZAŁ.
70. Karol Szylar – GOCZAŁKÓW
71. Aleksandra Grajna – STRZEGOM
72. Patrycja Matyśkiewicz – STRZE.
73. Katarzyna Cielemięcka – ROGOŹ
74. Maciej Solima – STRZEGOM
75. Maja Kowgier – STRZEGOM
76. Hania Pożoga – STRZEGOM
77. Pola Wiśniewska – STRZEGOM
78. Maja Szara – ROGOŹNICA
79. Amelia Soroka – GOCZAŁKÓW
80. Emilia Baniewicz – JAROSZÓW
81. Ignacy Pieszko – JAROSZÓW
82. Małgorzata Mencel – ROGOŹ.
83. Mikołaj Ślemp – GOCZAŁKÓW
84. Julia Miklaszewska – JAROSZÓW
85. Mateusz Strusak – STANOWICE
86. Emilia Wiśniewska – STRZEGOM
87. Oliwia Hildembrand – STRZE.


Zwycięzcy 87 prac otrzymują jednorazowe nieodpłatne wejściówki „BILET RODZINNY 1+1” na pływalnię Dolnośląski Delfinek w Strzegomiu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie  za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Wszystkie prace można zobaczyć w artykule: [ TUTAJ ]


Informacje dotyczące odbioru jak i realizacji nagrody w postaci karnetów na pływalnię Delfinek w Strzegomiu uzyskają państwo osobiście lub pod numerem telefonu biura OSiR Strzegom :  ( 074 ) 855 15 24


Ze względu na godziny pracy biura OSiR Strzegom od dnia dzisiejszego osoby wyróżnione w konkursie plastycznym będą miały możliwość odbioru nagrody ( KARNETU ) także w kasie pływalni Dolnośląski Delfinek w Strzegomiu.

 

 

Dziękujemy za udział w konkursie – GRATULUJEMY

Zarząd OSiR Strzegom

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Zobacz również

Close
Back to top button

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X