XIV Memoriał im. Edwarda Brzegowego.

16 czerwca 2012 roku odbyła się XIV Edycja Międzynarodowego Memoriału Judo

XIV Memoriał im. Edwarda BrzegowegoW dniu 16 czerwca 2012 roku odbyła się XIV Edycja Międzynarodowego Memoriału Judo im. Edwarda Brzegowego.

Jak co roku organizatorom udało się zgromadzić zawodników i zawodniczki z Kraju i Europy. Na zaproszenie odpowiedziały między innymi kluby z Austrii, Czech i Niemiec.

Licznie stawili się również rodzimi zawodnicy z Wrocławia, Strzelc Opolskich, Ząbkowic, Sobótki i oczywiście ze Strzegomia. Punktualnie o godzinie 10.00 Pani Danuta Brzegowa otworzyła

Memoriał w obecności trenerów, sędziów, rodziców, uczestników oraz przedstawicieli władz Strzegomia. Po krótkiej rozgrzewce i pokazach tanecznych młodzi adepci Judo przystąpili do rywalizacji. Walkom jak zawsze towarzyszyły emocje były łzy szczęścia i łzy radości. Trenerzy starali się jak tylko mogli, aby pomóc zawodnikom udzielając im cennych wskazówek, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Zwycięzcy oraz uczestnicy zostali udekorowani medalami i otrzymali drobne upominki. Zawodnicy sekcji AKS Strzegom zajęli cztery 1 miejsca, pięciokrotnie stawali na 2 miejscu podium, dwukrotnie na 3 oraz raz na 4 pozycji. W turnieju wzięło udział ponad 200 zawodników.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego memoriału, rodzicom, trenerom Andrzejowi Rozwałce i Józefowi Smoterowi oraz sponsorom.

Dziękujemy również Panu Tomaszowi Polakowi za ufundowanie pucharu oraz zestawu kina domowego dla sekcji Judo w podziękowaniu za wyniki sportowe osiągane przez sekcje Judo w roku 2012.

Już teraz zapraszamy na jubileuszową XV edycję Międzynarodowego Memoriału im. Edwarda Brzegowego.

Polecane artykuły

Back to top button