Zagrali dla Amelki

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "GRAMY DLA AMELKI"

Dnia 26 lutego na Stadionie Miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pt. „GRAMY DLA AMELKI”

Pomysłodawca i organizator turnieju ( Spółka OSiR Strzegom ) przy ogromnej współpracy i zaangażowaniu drużyn uczestniczących w turnieju: AKS I, AKS II, Oldboys AKS Strzegom, KS Damianowo, Zjednoczeni Gościsław, JKS UNIA Jaroszów, rozegrali między sobą mecze towarzyskie, ale nie wygrana w turnieju była najważniejsza. Nagrodą za udział dla drużyn był uśmiech małej Amelki, bo wszyscy tego dnia byli zwycięzcami – otwierając swoje serca i portfele niosąc pomoc dla małej Amelki.

Podczas turnieju piłkarzom udało się zebrać do skarbonki AMELKI kwotę 3⃣9⃣8⃣5⃣,7⃣5⃣ zł, za co serdecznie dziękujemy zawodnikom biorącym udział w tej akcji.


Relacja FOTO-VIDEO z akcji „GRAMY DLA AMELKI”


AMELIA Gmyrek ze Strzegomia: badania wykazały, że mała Amelcia choruje na SMA, diagnoza: rdzeniowy zanik mięśni. Mała Amelka musi zebrać 9 milionów na leczenie, dziecko szybko traci sprawność. Lek, który może powstrzymać chorobę, to tzw. „najdroższy lek świata”, kosztuje ponad 9 milionów złotych. I, tak jak terapia Car-T, nie jest refundowany.  Ta zbiórka to wyścig z czasem i być może jedyna szansa dla AMELKI. 

Apel rodziców Amelki:  Błagamy Was o pomoc, bo tylko dzięki Wam jesteśmy w stanie zebrać tak wielką kwotę w tak krótkim czasie…

PAMIĘTAJ DOBRO WRACA !! NIE BĄDŹ OBOJĘTNY – POMAGAJ !!


Polecane artykuły

Back to top button