45,650 zł dla „A-cademii”

VI Charytatywny maraton ZUMBY w Strzegomiu - wspomogą nową świetlicę opiekuńczo-wychowawczą

Dnia 17 lutego br. parkiet hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu zamienił się w „Największy parkiet taneczny w Polsce”. Był to już po raz szósty organizowany w OSiR Strzegom charytatywny maraton Zumba Love.

Całość zebranych środków przeznaczone zostanie na nowo otwartą świetlicę opiekuńczo-wychowawczą „A-cademia”.

11 lutego przy Al. Wojska Polskiego w Strzegomiu, na terenie dawnego sklepu meblowego, rozpoczęła swoją działalność środowiskowa świetlica opiekuńczo-wychowawcza “A-cademia”.  Powstało piękne miejsce, z myślą o dzieciach i dla nich.

14 lutego br. nastąpiło oficjalne otwarcie placówki. To jednak nie oznacza końca starań o stworzenie możliwie najlepszego środowiska dla jej podopiecznych.

Kolejną cegiełkę do przedsięwzięcia można było dołożyć w niedzielę 17 lutego o godzinie 15.00 gdzie w hali widowiskowo-sportowej strzegomskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się “VI Charytatywny Maraton Zumba Love”  którego cały dochód zostanie przeznaczony na doposażenie świetlicy w m.in. sprzęt komputerowy, urządzenia do terapii Tomatis, Biofeedback oraz pomoce dydaktyczne.

Materiał video z prowadzonej przez OSiR Strzegom – transmisji LIVE ( ze względu praw autorskich jeden z utworów został wyciszony przez YT )


Zatańczyli dla „A-cademii” ⋆ Ośrodek Sportu i Rekreacji

DZIĘKUJEMY – organizator maratonu: EwaZumbaTeam oraz Przyjaciele

 

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X