HARMONOGRAM wynajmu obiektów sportowych OSiR Strzegom

Poniedziałek

  • -

    Zajęcia dla SENIORÓW
    ( sala judo )

  • -

    Rezerwacja siłowni-fitness

  • -

    Tenis ziemny
    ( 1/3 hali )
    H. Kubiczek

  • -

    Piłka siatkowa AKS
    ( 1/3 hali )
    Agnieszka Dolecka

  • -

    Tenis stołowy
    ( 1/3 hali )

  • -

    Sekcja Łucznicza AKS
    ( 1/3 hali )
    Janina Zięcina

  • -

    Klub Sportowy
    START Strzegom
    ( siłownia )

  • -

    Piłka siatkowa AKS
    ( 1/3 hali )
    Robert Kotowicz

  • -

    Sekcja lekkoatletyczna AKS
    ( 1/3 hali )
    Justyna Fedyczkowska

  • -


    WOLNE GODZINY
    DO WYNAJĘCIA

Wtorek

  • -

    Zajęcia dla SENIORÓW
    ( sala judo )

  • -


    WOLNE GODZINY
    DO WYNAJĘCIA

  • -

    Rezerwacja siłowni-fitness

  • -

    Piłka nożna AKS
    Grupa SOKOŁY
    ( 1/2 hali )
    Marcin Dobrowolski

  • -

    Piłka nożna AKS
    PRZEDSZKOLAKI
    ( 1/2 hali )
    Henryk Zator

  • -

    Piłka nożna AKS
    PRZEDSZKOLAKI
    ( cała hala )
    Henryk Zator

  • -

    Klub Sportowy
    START Strzegom
    ( siłownia )

  • -

    TEAKWONDO
    ( 1/3 hali )
    Wojciech Dolny

  • -

    Piłka koszykowa SMK
    ( cała hala )
    K. Naróg

Środa

  • -

    Zajęcia dla SENIORÓW
    ( sala judo )

  • -

    Zajęcia dla SENIORÓW
    ( sala judo )

  • -


    WOLNE GODZINY
    DO WYNAJĘCIA

  • -

    Piłka siatkowa AKS
    ( 1/3 hali )
    Agnieszka Dolecka

  • -

    Tenis stołowy
    ( 1/3 hali )

  • -

    Sekcja Łucznicza AKS
    ( 1/3 hali )
    Janina Zięcina

  • -

    Sekcja JUDO
    AKS Strzegom
    ( siłownia )

  • -

    Piłka siatkowa AKS
    ( 1/3 hali )
    Robert Kotowicz

  • -


    WOLNE GODZINY
    DO WYNAJĘCIA

Czwartek

  • -

    Tenis ziemny
    ( 1/3 hali )
    H. Kubiczek

  • -

    Zajęcia dla SENIORÓW
    ( sala judo )

  • -

    Piłka nożna AKS
    PRZEDSZKOLAKI
    ( 2/3 hali )
    Henryk Zator

  • -

    Rezerwacja siłowni-fitness

  • -

    Rezerwacja siłowni-fitness

  • -

    Piłka nożna AKS
    Grupa SOKOŁY
    ( 1/2 hali )
    Marcin Dobrowolski

  • -

    Piłka nożna AKS
    PRZEDSZKOLAKI
    ( 1/2 hali )
    Henryk Zator

  • -

    Klub Sportowy
    START Strzegom
    ( siłownia )

  • -

    Piłka siatkowa AKS
    ( cała hala )
    Robert Kotowicz

  • -

    Piłka koszykowa SMK
    ( cała hala )
    K. Naróg

Piątek

  • -

    Rezerwacja siłowni-fitness

  • -

    Rezerwacja siłowni-fitness

  • -

    Zajęcia dla SENIORÓW
    ( sala judo )

  • -

    Piłka nożna AKS
    Grupa SOKOŁY
    ( 2/3 hali )
    Marcin Dobrowolski

  • -

    Tenis stołowy
    ( 1/3 hali )
    Robert Skóra

  • -

    Piłka nożna AKS
    Grupa SOKOŁY
    ( cała hala )
    Marcin Dobrowolski

  • -


    WOLNE GODZINY
    DO WYNAJĘCIA

Sobota

  • -


    WOLNE GODZINY
    DO WYNAJĘCIA

 

SOBOTA, NIEDZIELA ROZGRYWKI:

  • TENIS STOŁOWY,
  • SIATKÓWKA KADETÓW,
  • III LIGA PIŁKI SIATKOWEJ,
  • SIATKÓWKA MŁODZIEŻOWA,
  • ZAWODY JUDO

WOLNE GODZINY DO WYNAJĘCIA W SOBOTY

 

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X