Twoja reklama na OSiR.STRZEGOM.PL


Czy mogę zamieścić reklamę na osir.strzegom.pl ?

Oczywiście – OSiR.STRZEGOM.PL to regionalny serwis informacyjny o tematyce sportowej. Serwis odwiedza dziennie bardzo duża grupa użytkowników mieszkających w naszej gminie i nie tylko, naszym obecnym rekordem odwiedzin jest 1455 użytkowników podczas jednego dnia.

Dlaczego reklama właśnie na osir.strzegom.pl ?

Największą zaletą reklamy na OSiR Strzegom jest to że trafia ona do użytkowników o różnych upodobaniach tematycznych i to że serwis kierowany jest przede wszystkim do odwiedzających z miasta Strzegom i okoloc . Możesz być pewny że twoja reklama trafi do pożądanej przez Ciebie grupy ludzi.

Dzięki trafnemu umiejscowieniu twojej reklamy nie będzie ona irytująca i zostanie pozytywnie przyjęta przez użytkowników serwisu.

Następną ważną kwestią jest fakt że serwis OSiR Strzegom jest bardzo popularny w wyszukiwarkach i ma duży PageRank. Dzięki temu reklama tutaj pomoże w wzmocnieniu Twojej strony w wyszukiwarkach takich jak Google, Yahoo czy Bing.

Czy tematyka reklamy jest dowolna ?

W tej kwestii są pewne ograniczenia, lecz są one stosunkowo małe. Nie reklamujemy działalności propagującej przemoc, rasizm, pornografię oraz rzeczy które są sprzeczne z Polskim prawem. Następnym typem reklamy których nie zamieścimy są reklamy portali będacych dla nas bezpośrednią konkurencją.
Pozostaje jeszcze kwestia wyglądu samej reklamy, staramy się by serwis osir.strzegom.pl wyglądał dobrze i nie przyjmiemy reklamy która będzie wyraźnie szpecić szatę graficzną strony.

Jakie są statystyki osir.strzegom.pl ?

OSiR Strzegom jest dość popularnym i rozwijającym serwisem w tematyce regionalnej, o czym świadczą zadowalające nas statystyki. Przykładowe dane statystyczne za okres od 13 marca 2018 do 01 marca 2019 roku przedstawiają się następująco:

 • Sesje: 45 034
 • Śr. czas trwania sesji: 00:03:26
 • Odsłon: 100 744
 • Użytkownicy: 31 283
 • Ruch mobilny
 1. mobile 19 830 (63,75%)
 2. desktop 10 713 (34,44%)
 3. tablet 561 (1,80%)

Na poparcie tych danych, udostępniamy raporty z Google Analytics które możesz obejrzeć na załączonych zdjęciach.

(aktualizacja)

Jakie są koszty reklamy na osir.strzegom.pl ?

Koszt reklamy w serwisie osir.strzegom.pl ustalamy indywidualnie z podmiotem zainteresowanym – może to być firma jak i osoba prywatna, cena zamieszczenia reklamy graficznej ‚banera’ (ustalana indywidualnie) za okres emisji i jest zależna od miejsca w jakim ją umieszczono. Poniżej przedstawiamy wizualizację z miejscem reklamy.

Strona główna serwisu jak i podstrony ( wpisy w serwisie ) to dosyć nietypowe miejsce na reklamę, dzięki czemu bardzo dużo osób zwraca na nią uwagę. Reklama w tym miejscach nie jest reklamą stałą, może być losowo wyświetlana z puli innych reklam.

Oferujemy:

 • Nietypową graficzną formę reklamy wedle życzenia reklamującego ( użytkownik z ciekawości zobaczy co jest w reklamie )
 • Dotarciem do zainteresowanych użytkowników,
 • Pozycjonowanie reklamy klienta ( wysoka skuteczność )

Czy można otrzymać fakturę za reklamę ?

Oczywiście, dla potrzeb klienta wystawiamy fakturę VAT.


Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie informacyjnym wyślij e-mail na adres reklama@osir.strzegom.pl

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X