Twoja reklama na OSiR.STRZEGOM.PL


Czy mogę zamieścić reklamę na osir.strzegom.pl ?

Oczywiście – OSiR.STRZEGOM.PL to regionalny serwis informacyjny o tematyce sportowej. Serwis odwiedza dziennie bardzo duża grupa użytkowników mieszkających w naszej gminie i nie tylko, naszym obecnym rekordem odwiedzin jest 1455 użytkowników podczas jednego dnia.

Dlaczego reklama właśnie na osir.strzegom.pl ?

Największą zaletą reklamy na OSiR Strzegom jest to że trafia ona do użytkowników o różnych upodobaniach tematycznych i to że serwis kierowany jest przede wszystkim do odwiedzających z miasta Strzegom i okoloc . Możesz być pewny że twoja reklama trafi do pożądanej przez Ciebie grupy ludzi.

Dzięki trafnemu umiejscowieniu twojej reklamy nie będzie ona irytująca i zostanie pozytywnie przyjęta przez użytkowników serwisu.

Następną ważną kwestią jest fakt że serwis OSiR Strzegom jest bardzo popularny w wyszukiwarkach i ma duży PageRank. Dzięki temu reklama tutaj pomoże w wzmocnieniu Twojej strony w wyszukiwarkach takich jak Google, Yahoo czy Bing.

Czy tematyka reklamy jest dowolna ?

W tej kwestii są pewne ograniczenia, lecz są one stosunkowo małe. Nie reklamujemy działalności propagującej przemoc, rasizm, pornografię oraz rzeczy które są sprzeczne z Polskim prawem. Następnym typem reklamy których nie zamieścimy są reklamy portali będacych dla nas bezpośrednią konkurencją.
Pozostaje jeszcze kwestia wyglądu samej reklamy, staramy się by serwis osir.strzegom.pl wyglądał dobrze i nie przyjmiemy reklamy która będzie wyraźnie szpecić szatę graficzną strony.

Jakie są koszty reklamy na osir.strzegom.pl ?

Koszt reklamy w serwisie osir.strzegom.pl ustalamy indywidualnie z podmiotem zainteresowanym – może to być firma jak i osoba prywatna, cena zamieszczenia reklamy graficznej 'banera’ (ustalana indywidualnie) za okres emisji i jest zależna od miejsca w jakim ją umieszczono. Poniżej przedstawiamy wizualizację z miejscem reklamy.

Strona główna serwisu jak i podstrony ( wpisy w serwisie ) to dosyć nietypowe miejsce na reklamę, dzięki czemu bardzo dużo osób zwraca na nią uwagę. Reklama w tym miejscach nie jest reklamą stałą, może być losowo wyświetlana z puli innych reklam.

Oferujemy:

  • Nietypową graficzną formę reklamy wedle życzenia reklamującego ( użytkownik z ciekawości zobaczy co jest w reklamie )
  • Dotarciem do zainteresowanych użytkowników,
  • Pozycjonowanie reklamy klienta ( wysoka skuteczność )

Czy można otrzymać fakturę za reklamę ?

Oczywiście, dla potrzeb klienta wystawiamy fakturę VAT.


Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie informacyjnym wyślij e-mail na adres reklama@osir.strzegom.pl

Back to top button