Nauka Pływania

Zajęcia z nauki oraz doskonalenia pływania dla dzieci, jak i dorosłych - Dolnośląski Delfinek OSiR Strzegom

Na „Delfinku” prowadzone są zajęcia nauki oraz doskonalenia pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oprócz naszych własnych grup pływackich oraz zajęć indywidualnych prowadzimy zajęcia nauki pływania dla szkół i przedszkoli. (wystawiamy faktury VAT)

Czemu warto powierzyć nam szkolne zajęcia z pływania ?

Uczenie dzieci pływania to nasza pasja! Znamy się na tym i jednocześnie kochamy to robić! Dzięki temu wkładamy w nasze zajęcia dużo serca i zaangażowania. Uczymy dzieci pływania poprzez zabawę stosując wiele ciekawych zadań oraz zabaw, tak aby każde zajęcia były niepowtarzalne, stawiając jednocześnie na rozwój umiejętności pływackich.

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Wychodzimy z założenia, że zajęcia z pływania muszą być przede wszystkim ciekawe, prowadzone w miłej, komfortowej atmosferze, pełne zabaw i wyzwań oraz muszą uczyć! Innowacyjne metody nauczania, prowadzone przez instruktorów pełnych pasji do tego co robią to recepta na fajne zajęcia, które dzieci na pewno polubią!

Czemu nauka pływania jest tak ważna i potrzebna?

Zajęcia na basenie w naturalny sposób wspierają rozwój dziecka wzmacniając układ kostny oraz układ mięśniowy. Zajęcia w wodzie korygują wady postawy, płaskostopie oraz zmniejszają otyłość.

Kontakt z instruktorami w sprawie zajęć z nauki i doskonalenia pływania:

 

Rafał Cichoń

791 559 288

 

 

Eryk Bendig

605 487 491

 

 

Polecane artykuły

Back to top button