Dzień Dziecka na macie

DZIEŃ DZIECKA 2018

W piątkowe popołudnie 25 maja na hali OSiR odbyły się zawody Sekcji Judo AKS STRZEGOM z okazji Dnia Dziecka w którym to turnieju wzięło udział 46 zawodników z grupy naborowej i grupy dzieci starszych.

W imieniu Prezesa AKS STRZEGOM, pan Jan Żmijewski przywitał wszystkie dzieci składając serdeczne życzenia i życząc im dobrych walk w turnieju i zdobywania sukcesów na matach krajowych i zagranicznych.

Podczas otwarcia zawodów dzieciom z Sekcji zostały wręczone plecaki sportowe, certyfikaty zdania egzaminu na 6 KYU i białe pasy. Zawodom towarzyszyły sportowe emocje, walki pełne sportowej rywalizacji i mocny doping ze strony rodziców dzieci i ich rodzin.

Po skończonych zmaganiach na macie dzieci wraz z rodzinami udały się do ogródka grillowego na smaczny poczęstunek i rozmowy w miłym gronie. Dzieci po stoczeniu swoich pojedynków zajęły następujące miejsca w swoich grupach wiekowych.

Grupa naborowa :

I – Szymon Okuniewicz waga 18 kg
II – Robert Buchowski waga 20 kg

I – Ilia Ciara
II – Jakub Witka waga 22 kg

I – Olivia Piątek
II – Bartosz Tokarski
III – Maximilian Gnitecki waga 24 kg

I – Gabriella Gołębczyk
II – Karol Okuniewicz
III – Krzysztof Pawlica waga 26 kg

I – Zofia Gil
II – Antoni Pawlus waga 28 kg

I – Lena Szapańska
II – Julia Zielińska
III – Lena Marciniak waga 32 kg

I – Barbara Dworak
II – Dorian Constantino – Śledziński waga 34 kg

I – Szymon Żółkiewicz
II – Jim Komisarczyk
grupa dzieci starsze waga 28 kg

I – Aleksandra Szlachta
II – Gracjan Maciejewski waga 29 kg

I – Olivier Kubanek
II – Wojciech Zontek
III – Wojciech Rasławski waga 31 kg

I – Bartosz Górski
II – Julia Jaworska
III – Michał Przytocki waga 32 kg

I – Kacper Przepłata
II – Adam Rudnicki waga 33 kg

I – Michał Molis
II – Karol Górski
III – Tymon Pasławski waga 37 kg

I – Amelia Pietkiewicz
II – Nina Romanowska
III – Maja Oleksyk waga 38 kg

I – Dariusz Kuś
II – Michał Hałajec
III – Mateusz Pakla waga 44 kg

I – Urszula Strzelecka
II – Wiktoria Waszczak
III – Kacper Gębala waga 50 kg

I – Krzysztof Matys
II – Maja Płonka
III – Julia Górowska waga +52 kg

I – Julia Brzozowska
II – Michał Przepłata

 

Gratulujemy trenerom Józef Smoter, Krzysztof Poterała, Paweł Lasota za dobre wyszkolenie zawodników oraz pani Ani Wojtasik za koordynację naszego turnieju.

 

Źródło informacji
Sekcja Judo Aks Strzegom
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X