Darmowe Treningi Personalne | SIŁOWNIA OSiR

Regularny trening i zbilansowana dieta pozwolą Ci osiągnąć wymarzony cel!

Trening personalny to indywidualne zajęcia z instruktorem, który krok po kroku pokaże Ci, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia tak, by były skuteczne i przynosiły jak najlepsze rezultaty.

DLA KOGO TRENER PERSONALNY ?

  • jesteś początkujący na siłowni i czujesz się zagubiony pośród maszyn, hantli i innych sprzętów
  • potrzebujesz treningu dostosowanego do Twojego poziomu zaawansowania, doświadczenia, wieku i kondycji
  • potrzebujesz osoby, która zmotywuje Cię do działania i pomoże Ci monitorować postępy
  • ćwiczysz od dawna, ale efekty nie są dla Ciebie zadowalające
  • chcesz oddać się w ręce specjalisty, który pomoże Ci zrealizować wyznaczone cele i zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń

Gdy zdecydujesz się na treningi w siłowni na OSiR w Strzegomiu, nasz trener personalny/opiekun sali fitness oprowadzi Cię po obiekcie i pokaże, jak korzystać ze sprzętu.

Dostępny sprzęt pozwala na wszechstronny trening ciała – w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań – w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej, poprawy siły, kondycji fizycznej, lub zwiększania masy mięśniowej.

Siłownia OSiR w Strzegomiu wyposażona jest w profesjonalny sprzęt pozwalający odbyć wszechstronny trening ciała w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Dowiedz się, jak dobrać odpowiedni plan treningowy i wykonywać ćwiczenia poprawnie, by zbudować wymarzoną sylwetkę. Nasz instruktor podzieli się z Tobą przydatnymi wskazówkami i pomoże Ci osiągnąć cel.

Polecane artykuły

Back to top button