Delfinek ma już rok ! W sobotę świętujemy

16 marca 2018 r. nastąpiło otwarcie Małej Przyszkolnej Krytej Pływalni "Dolnośląski Delfinek"

16 marca 2018 r. nastąpiło otwarcie Małej Przyszkolnej Krytej Pływalni „Dolnośląski Delfinek” przy ul. Kochanowskiego 4 w Strzegomiu. Strzegomski „Delfinek” powstał jako pierwszy na Dolnym Śląsku.

Już w najbliższą sobotę (16.03) będziemy świętować
rocznicę powstania strzegomskiej pływalni !

Od pierwszych dni z pływalni korzystają uczniowie szkół z całej gminy Strzegom. Zajęcia wychowania fizycznego oraz nauka pływania z programu „Umiem pływać” odbywają się w okresie nauki szkolnej od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 15.00. Po godzinie 15.00 w dni powszednie oraz w soboty i niedziele pływalnia jest ogólnie dostępna dla wszystkich chętnych.

Na terenie Delfinka funkcjonuje bardzo dobrze wyposażona strefa saun, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Sauny na pływalni są uważane przez wielu znawców za najładniejsze i najbardziej funkcjonalne w regionie. Z tego powodu z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej użytkowników.

Dzieci i młodzież są bardzo zadowolone, że w ramach zajęć z w-fu mogą korzystać z zajęć przeprowadzanych na „Delfinku”. Z tego powodu zajęcia odbywają się już od godz. 8.00 (na samym początku były od godz. 9.00). Na pływalni odbywa się nauka pływania, zajęcia „Aqua Aerobik” oraz zajęcia dla naszych seniorów z programu „Aktywny Senior”.

Od pierwszego dnia funkcjonowania obiektu do dnia dzisiejszego odwiedziło naszą pływalnię 26 367 osób. Są to tylko osoby indywidualne, bez uczniów z zajęć w-fu i programu „Umiem pływać”. Zarząd OSiR Sp. z o. o. wprowadzał sukcesywnie różnego typu promocje i akcje marketingowe, które przyniosły stały wzrost osób korzystających z „Delfinka”. Najwięcej osób indywidualnych odwiedziło pływalnię w lutym br. – 3 351 osób – – podkreśla Paweł Mosór, prezes spółki OSiR Strzegom.

16 marca 2019 r. (sobota) zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego Delfinka. W tym dniu jednorazowy bilet wstępu na cały obiekt będzie za symboliczną „Złotówkę”. Ponadto w tym dniu czekają liczne atrakcje.

Zapraszamy do odwiedzania naszej pływalni przez cały rok zarówno już naszych stałych klientów, jak również te osoby, które jeszcze nas nie odwiedziły. Zapewniamy, że warto zainwestować w wolny czas na Delfinku w celu rekreacyjnym, jak i zdrowotnym przy bardzo małym nakładzie finansowym – mówi Paweł Mosór.

Polecane artykuły

Back to top button