Jak to jest zrobione – Pływalnia Delfinek

Kryta pływalnia Delfinek to skomplikowany i zaawansowany technologicznie obiekt...

Temat znany na co dzień zarządcom krytej pływalni Delfinek w Strzegomiu, ale zapewne nie jeden z was ( użytkowników ) zastanawiał się jak to działa ? co jest pod spodem ?.

Chcielibyśmy zaprezentować że basen to nie tylko „dziura z wodą” ale skomplikowany i zaawansowany technologicznie obiekt, który intensywnie pracuje aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pływania.

Zapraszamy pod powierzchnię niecki basenowej

Proces nadzoruje wyspecjalizowany sterownik komputerowy, który dokładnie utrzymuje optymalne parametry i sygnalizuje ewentualne różnice.  Jakość wody jest regularnie badana z uwzględnieniem parametrów biologicznych i fizykochemicznych. Badania wykonuje wyspecjalizowana firma.

Nasza pływalnia wyposażona jest w elektroniczny system pomiaru wykorzystanego czasu. Dzięki niemu osoby przebywające w hali basenowej lub w saunie, mogą dowolnie wybierać moment wejścia i czas korzystania z obiektu, bez konieczności pilnowania określonych godzin. System z dokładnością do jednej minuty, oblicza wykorzystany czas i na jego podstawie określa wysokość stosownej opłaty. Dzięki obsługiwanym karnetom rozliczeń można dokonywać w sposób bezgotówkowy.


Z archiwum…
Inwestycję budowy krytej pływalni w Strzegomiu rozpoczęto w styczniu 2016 r.

Oficjalnie została otwarta 16 marca 2018 r.

Zarząd OSiR Sp. z o.o. informuje, że woda w nieckach basenowych spełnia wymagania jakości określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r., poz. 2016).
Komunikat wystosowano na podstawie wyników badań laboratoryjnych przeprowadzonych przez akredytowane laboratorium.

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Zobacz również

Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
X