ODDALI KREW DLA POTRZEBUJĄCYCH

12 lipca, wolontariusze oddali 9,45 litra krwi. Krwiobus odwiedziło 24 osoby...

Podczas zbiórki, która odbyła się 12 lipca br. – zarejestrowało się 24 krwiodawców, krew oddało 21 osób, to oznacza, że magazyn krwi wzbogaci się o 9,450 litrów cennego płynu.

Wszystkim honorowym krwiodawcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej akcji, o której będziemy informować. Dziękujemy także ekipie RCKiK Wałbrzych, która pobierała krew oraz wszystkim, którzy wspierali osoby oddające krew.

Kolejna okazja do oddania krwi, której ciągle brakuje, nastąpi 13 WRZEŚNIA – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak zostać dawcą oraz jak się przygotować do oddania krwi można znaleźć na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.


Jeśli jesteś już pełnoletni, a nie przekroczyłeś 65-ego roku życia, ważysz 50 kg lub więcej, Twoje samopoczucie nie budzi niepokoju, masz dobrą wolę pomagać innym ludziom, to zgłoś się do najbliższej placówki publicznej służby krwi RCKiK lub zapraszamy na kolejne akcje Strzegomskich Zbiórek Krwi.

Po oddaniu krwi przekonasz się,
że naprawdę warto zostać krwiodawcą!

Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Jednocześnie jest dowodem ludzkiej solidarności, wsparcia. Nie bójmy się pomagać. To tylko dwa ukłucia, które mogą uratować czyjeś życie.

Koordynator akcji: Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Strzegom

Polecane artykuły

Back to top button