Basen Letni od dzisiaj

Otwarcie nie poszło w parze z pogodą...

Zarządca obiektu – Spółka OSiR Strzegom dołożyła wszelkich starań, aby w dniu dzisiejszym 20.06. kompleks basenów letnich został otwarty dla mieszkańców Miasta i Gminy Strzegom.

Obiekt został otwarty, ale aktualna sytuacja pogodowa nie zachęca do jego wykorzystania, liczymy i wierzymy na szybką poprawę pogody.

Już od dnia dzisiejszego zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 18:00 CZEKAMY NA WAS KAŻDEGO DNIA !

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa jest to najwcześniej otwarty obiekt w okolicy, jak informuje serwis [ swidnica24.pl ] nie wszystkie obiekty znajdujące się na terenie powiatu będą dostępne dla klientów od dnia dzisiejszego.

Przypomnijmy że basen letni w Strzegomiu to czwarty w Polsce, a pierwszy na Dolnym Śląsku basen wykonany ze stali nierdzewnej. Duży basen ma wymiary 50 m długości i 20 m szerokości. Wyposażony jest w dwie trampoliny – jedna 3 m wysokości, a druga – 1 m. Ponadto są 4 tory do pływania ze słupkami startowymi, ławki i leżanki z masażem, grota sztucznej fali, rwąca rzeka, masaże ścienne, masaż karku, siatka do wspinaczki z wyspą i zjeżdżalnia o długości 71,5 m.


Prognoza pogoda na najbliższe godziny opublikowana przez
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
  ( sobota 20.06.2020 )

Temperatura wody w nieckach basenowych ( stan na godz. 11:00 )


Jeżeli liczyłeś(-aś) na dzisiejszą kąpiel w basenach odkrytych, ale jednak pogoda do tego nie zachęca zapraszamy od godziny 1500 do 2200 na krytą pływalnie DELFINEK, basen kryty spełnia wszelkie wymogi zgodne z nowymi wytycznymi służb sanitarnych.

Przypomnijmy – basen kryty z 4-torową nieckę o wymiarach 8,5 x 16,67 m i głębokości od 0,9 do 1,35 m, dodatkowym atutem kompleksu jest brodzik do zabaw dla dzieci ze ślizgawką wewnętrzną oraz kompleks odnowy biologicznej, w skład którego wchodzą: sauna sucha i mokra oraz sauna na podczerwień i jacuzzi ( wanna z hydromasażem).

ZAPRASZAMY

Polecane artykuły

Back to top button