Orlik Top Spin Open 2019

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 12 października 2019 r. w hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego „Orlik Top Spin Open 2019” zorganizowany przez animatorów Orlika Mirosława Głowiaka i Henryka Zatora.

 

Był to kolejny turniej organizowany z myślą o dzieciach i o tym, że coraz więcej czasu i uwagi poświęcają one grom komputerowym i Internetowi. Zależało nam na tym, aby oderwać je na chwilę od tego rodzaju rozrywek, by pokazać, że aktywnie czas spędzony z grupą rówieśników może być lepszą zabawą czego dowodem były również pojedynki z animatorami. Oczywiście poza turniejowymi.

Uczestnicy turnieju mieli okazję zmierzyć się ze sobą w prawdziwej rywalizacji i przekonać się, że doskonalenie umiejętności prowadzi do zajmowania najlepszych miejsc. Na uwagę zasługuje zaangażowanie uczestników we współprowadzeniu rozgrywek. Pojedynki były sędziowane przez grających, którzy musieli wykazać się znajomością przepisów jak również umiejętnością rozstrzygania sytuacji spornych w przyznawaniu punktów. To dodatkowo podnosiło satysfakcje z wygranych pojedynków i ze zwycięstw.

Wiele się działo ! Były przygotowania i solidna rozgrzewka. Odrobiny stresu i napięcia towarzyszącego każdym zawodom i konkurencji też nie zabrakło. Ale przede wszystkim była piękna rywalizacja fair play! I to cieszy najbardziej, i za to wszystkim zawodnikom pięknie dziękujemy !

Tradycyjnie najbardziej emocjonujące mecze rozegrano o miejsca na podium. Na zdobywców pierwszych czterech miejsc czekały wspaniałe puchary i pamiątkowe dyplomy. Trofea szczęśliwcom wręczyli organizatorzy. Tenis stołowy był kolejnym turniejem po tenisie ziemnym i nie ostatnim.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy
Zapraszamy na kolejny turniej oraz na boiska Orlika.

Back to top button