Strzegomskie lodowisko już czynne !

8 sezon na strzegomskim lodowisku został oficjalnie zainaugurowany 6 grudnia

Lodowisko OSiR Strzegom - sezon 2018Lodowisko „Biały Orlik” zostało oficjalnie otwarte dnia 6 grudnia o godzinie 1000 . To już ósmy sezon dla obiektu z którego można korzystać codziennie przez kilka następnych miesięcy.

W dzień otwarcia wejście na „Biały Orlik” było darmowe. Dodatkową atrakcją dla małych strzegomian były odwiedziny Św. Mikołaja, pani Zimy i śnieżynki, którzy wręczyli wszystkim słodycze.

W uroczystości otwarcia sezonu 2018 na lodowisku uczestniczyli: zastępca burmistrza Strzegomia – Wiesław Witkowski, przewodniczący Rady Miejskiej – Tomasz Marczak i Zarząd Ośrodka Sportu i Rekreacji – Grzegorz Luszawski i Paweł Mosór.

Wiesław Witkowski życzył dzieciom bezpiecznej jazdy na łyżwach i zaprosił do częstego korzystania z „Białego Orlika”. Ceny biletów – w porównaniu do roku ubiegłego – nie uległy zmianie.


Lodowisko będzie czynne – w dni powszednie ( w godz. 800 – 2100 / ostatnie wejście na lodowisko o godz.2000 ) W soboty, niedziele i święta od godz. 1000 do 2100 ( ostatnie wejście na lodowisko o godz. 2000 ).

W czasie trwania nauki szkolnej od poniedziałku do piątku w godz. 800 do 1500 pierwszeństwo z korzystania z lodowiska maja szkoły z Gminy Strzegom.

Codziennie od godz. 1500 do godz. 1600 na lodowisku obowiązuje PRZERWA TECHNICZNA !!

„Seanse 45 minutowe rozpoczynają się w pełnych godzinach zegarowych.”

Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia nieodpłatną naukę jazdy na łyżwach. Instruktorzy strzegomskiego OSiR-u codziennie przeprowadzają bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach.

Nauka jazdy na łyżwach ( dla wszystkich chętnych ) odbywać się będzie w tym sezonie od poniedziałku do piątku od godz. 1600 do zamknięcia lodowiska. Przy zakupie biletu wstępu na lodowisko można skorzystać również z bezpłatnych kasków, do czego zachęcamy.

Jazda na lodowisku dozwolona jest tylko i wyłącznie w rękawiczkach !!

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button