Wygrana siatkarzy AKS Strzegom

Dolnośląska III Liga Mężczyzn | Runda Zasadnicza

13 października br. siatkarze AKS Strzegom podejmowali w hali widowiskowo-sportowej  OSiR Strzegom drużynę SKFiS Kudowianka Kudowa Zdrój.

Po zaciętym, 5–setowym boju lepsi okazali się podopieczni Roberta Kotowicza. Strzegomskiej drużynie udał się debiut przed własną publicznością. Nie dość, że wygrali 3:2, to jeszcze dostarczyli wielu mocnych sportowych wrażeń. To był mecz o dwóch różnych obliczach.

Dwie pierwsze partie dość gładko dla Strzegomia. Dobra gra w ataku i obronie, dobre zmiany zawodników rezerwowych i świetna atmosfera na boisku. Nasza drużyna mogła zakończyć spotkanie wynikiem 3:0, ale niestety dwa kolejne sety padły łupem Kudowianki. Kibice siatkówki doskonale wiedzą, jakie emocje zawsze towarzyszą piątej partii w meczach piłki siatkowej. Początek tie-breaka wymarzony dla gospodarzy. Sześciopunktowe prowadzenie i zmiana stron boiska.

Kolejne akcje w secie z przewagą Kudowy, która z całych sił dążyła do wygranej. W końcówce to jednak strzegomscy siatkarze pokazali klasę i nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. Serdecznie dziękujemy kibicom siatkówki, którzy licznie przybyli do hali OSiR.

Gratulujemy naszym zawodnikom, a kibiców zapraszamy na kolejne emocje siatkarskie. Już 20.10.2018r. zagramy na wyjeździe z drużyną ULKS Ogień Żmigród w hali Sportowej w miejscowości Żmigród
ul. Sienkiewicza 6

Do hali OSiR Strzegom zapraszamy 27 października o godzinie 16:00, zagramy o punkty z LZS FIUKA Średzianin Środa Śląska.

Bardzo cieszymy się, że byli z nami i wspierali nas: burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta, zastępca burmistrza i prezes AKS-u – Wiesław Witkowski, przewodniczący Rady Miejskiej – Tomasz Marczak, wiceprzewodniczący RM – Paweł Mosór i członek Zarządu Spółki OSiR – Grzegorz Luszawski.