Mistrzostwa Zespołu Szkół w Strzegomiu

IV Mistrzostwa Zespołu Szkół w Strzegomiu w Halowej Piłce Nożnej

Mistrzostwa Zespołu Szkół w Strzegomiu


Mistrzostwa Zespołu Szkół w StrzegomiuNa terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu 23 marca br. odbyły się IV Mistrzostwa Zespołu Szkół w Strzegomiu w Halowej Piłce Nożnej, przygotowane przez nauczyciela wychowania fizycznego Henryka Zatora.

Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip reprezentujących klasy: I technik informatyk, II mechanik pojazdów samochodowych, II technik górnictwa odkrywkowego, III technik informatyk, III technik górnictwa odkrywkowego oraz IV technik górnictwa odkrywkowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Mecze grupowe odbywały się systemem „każdy z każdym”. W ich wyniku wyłoniono cztery najlepsze drużyny, które w dalszej części rywalizowały o czołowe lokaty.

Finały rozpoczął mecz pomiędzy klasą I technik informatyk a II technik górnictwa odkrywkowego. Chłopcy z I TI pewnie ograli starszych kolegów, strzelając trzy bramki i nie tracąc przy tym żadnej. Dało im to 3. miejsce w turnieju. W najważniejszym pojedynku dnia zawodnicy klasy IV technikum górnictwa odkrywkowego wygrali z II mechanik pojazdów samochodowych 2:0 i to oni zostali najlepszą drużyną.

Na zakończenie zawodów dyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu Robert Wójtowicz wręczył finalistom pamiątkowe medale, a zwycięzcom puchar. Uhonorował również najskuteczniejszego strzelca zawodów, zdobywcę pięciu bramek, ucznia klasy II MPS Andrzeja Buczyka.

Źródło informacji
Internetowy Serwis Miasta i Gminy Strzegom

Polecane artykuły

Back to top button