Zumba Love 2019

Już 17 lutego o godzinie 15:00 VI edycja maratonu - moc ZAUMBY dla potrzebujących zawita w Strzegomiu

ZAPROSZENIE !!

Macie jakieś plany na trzecią niedzielę lutego ?  NIE ?!

To serdecznie zapraszZUMBA Love 2019 - OSiR Strzegomamy do hali widowiskowo-sportowej OSiR Strzegom na charytatywny maraton ZUMBA Love

I w tym roku maraton jest w samej nazwie „serdeczny”, jest robiony od serca przez ludzi z sercem.

VI STRZEGOMSKI MARATON
ZUMBA LOVE

„SZANSA NA LEPSZE”

Już po raz szósty zapraszamy na strzegomski charytatywny maraton ZUMBA LOVE, podczas którego i w tym roku będziemy tańczyć i pomagać wraz z niesamowitymi instruktorami przybywającymi do nas specjalnie dla WAS!

Ogromnym zaszczytem będzie gościć dwóch „mistrzów” Zumba Fitness: naszego przyjaciela Claudiu Gutu z Rumuni oraz Seluco Fernandez z Hiszpanii, który z pewnością pokocha Strzegom jak my wszyscy!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w maratonie, gdyż cały dochód zostanie przeznaczony na przygotowanie i wyposażenie sali AKADEMIA „SZANSA NA LEPSZE” dla dzieci z trudną sytuacją ekonomiczną i socjalną. Będzie to miejsce przyjazne każdemu dziecku potrzebującemu ciepła, odpoczynku, zabawy, rozmowy, pomocy w nauce ….

Rozgrzewać nas będą:

 • Ewa Zapolna – Strzegom
 • Claudiu Gutu – Rumunia
 • Seluco Fernandez – Hiszpania
 • Agnieszka Ginardo – Wrocław
 • Izabela Kucza – Wrocław
 • Michał Sikorski – Jelenia Góra
 • Jacek Roszak – Konin
 • Iza Kowalska – Jawor
 • Adrian Kowalski – Jawor
 • Halina Kunecka – Dzierżoniów
 • Marzena Maziak – Sobótka
 • Damian Niewiarowski – Wojcieszów
 • Kamila Klimowicz – Wrocław
 • Martyna Sobka – Wrocław
 • Magda Truszczyńska – Wałbrzych
 • Alicja Maciulewicz – Mrzeżyno
 • Adam Kobel – Legnica
 • Agnieszka Lis Rębas – Jelenia Góra
 • Asia Zamojska – Jelenia Góra

17 Luty 2019 r.
OSiR Strzegom, ul. A. Mickiewicza 2
godz. 15:00 – 19:00

Wstęp:
Uczestnik maratonu wpisowe – 40 zł
Widownia cegiełka – 10 zł
*więcej info w regulaminie poniżej

Podobnie jak w latach ubiegłych

* cegiełkę można kupić u wolontariuszek EwaZumbaTeam
* każda cegiełka bierze udział w losowaniu nagród ( wystarczy podać nr kontaktowy ). Losowanie jest transparentne i przeprowadzone w dniu maratonu.
* obecność podczas losowania i maratonu nie jest konieczna…. fajne jeśli będziesz, ale bez niepotrzebnej „napinki”. Jeśli wylosujemy twoją cegiełkę nie ma odwrotu, nagroda jest dla Ciebie

 

ZAPRASZAMY !!!
EwaZumbaTeam oraz Przyjaciele

REGULAMIN VI STRZEGOMSKIEGO MARATONU ZUMBA LOVE 2019

1. Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jest po wcześniejszym uiszczeniu opłaty ( KWOTA MINIMALNA 40 ZŁ). Wyjątki mogą stanowić zaproszeni goście, przedstawiciele mediów sprawujących patronat nad wydarzeniem oraz osoby wskazane przez organizatora
2. W wydarzeniu może uczestniczyć osoba pełnoletnia, posiadająca zdolność do czynności prawnych. Osoba niepełnoletnia może uczestniczyć w maratonie za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Osoba poniżej 15 roku życia może uczestniczyć w wydarzeniu pod opieka i na odpowiedzialność opiekuna prawnego.
3. Osoby uczestniczące w wydarzeniu zobowiązane są do dostosowania intensywności i rodzaju ćwiczeń do swojego stanu zdrowia i samopoczucia.
4. Uiszczona opłata nie zawiera ubezpieczenia.
5. Organizator wydarzenia nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia osoby uczestniczącej w zajęciach wywołanego nadmiernymi obciążeniami w trakcie ćwiczeń. Osoby uczestniczące w wydarzeniu zobowiązane są do dostosowania intensywności i rodzaju ćwiczeń do swojego stanu zdrowia i aktualnej kondycji fizycznej.
6. Podczas wydarzenia obowiązuje zakaz palenia tytoniu, spożywania i wnoszenia alkoholu i narkotyków, przychodzenia w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem narkotyków. Podczas ćwiczeń obowiązuje bezwzględny zakaz żucia gumy.
7. Opłata za wstęp nie podlega zwrotowi ani w całości ani w części w przypadku rezygnacji lub niekorzystania z ćwiczeń.
8. Organizator wydarzenia nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie, gdzie odbywa się wydarzenie
(w tym również w szatni).
9. Użytkowanie sal, pomieszczeń sanitarnych powinno być zgodne z ich przeznaczeniem. Uczestnicy zobowiązani są do zachowania porządku w udostępnionych pomieszczeniach.
10. Zniszczenie mienia w salach udostępnionych do odbycia się wydarzenia spowoduje obciążenia kosztami oraz odpowiedzialnością prawno-karną.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do rejestracji foto i video przebiegu wydarzenia na potrzeby dokumentacji, promocji, relacji wydarzenia.
12. Organizator wydarzenia określa limit uczestniczących w nim osób.
13.Organizator zastrzega sobie prawo do zakazu wstępu osobom niepożądanym bez podania uzasadnienia.

 

Z ARCHIWUM:


I Maraton ZUMBA LOVE STRZEGOM 2014

Dnia 26 stycznia 2014 r. o godz. 14:00 w Hali OSiR w Strzegomiu mieszkańcy sąsiednich gmin i powiatów Gminy Strzegom spotkali się by w grupie 160 osób razem zatańczyć. W tym dniu odbyła się I edycja Maratou ZUMBA Love pod honorowym patronatem Zbigniewa Suchyty, Burmistrza Strzegomia.

Maraton jest kolejną imprezą tego typu przeprowadzaną na Dolnym Śląsku. Poprzednie odbyły się w Dzierżoniowie, Legnicy, Wrocławiu. Prowadzącymi będzie czworo dyplomowanych instruktorów-wykonawców: Ewa Zapolna, Dagmar Rój, Urszula Puzio i Alicja Janicka.

Aktywny udział w pierwszej edycji zapowiedziała Poseł na Sejm RP Pani Monika Wielichowska. Impreza była okazją do pokazania szerszej publiczności sportu, jakim jest ZUMBA, a także formą promocji miasta Strzegom. Organizatorkami imprezy są: Ewa Zapolna i Diana Szwed z fachowa pomocą Strzegomskiego Centrum Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.II Maraton ZUMBA LOVE STRZEGOM 2015 – dla KACPRA POTOŃCA

8 lutego 2015 r. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu spotakało się  ponad 300 zumbowiczów na II już Maratonie Zumby. W tym roku maraton miał także formułę charytatywna. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczona na turnusy rehabilitacyjne dla Kacpra Potońca, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

19 tysięcy złotych na pokrycie kosztów turnusu rehabilitacyjnego dla Kacperka Potońca udało się zebrać podczas II już maratonu zumby „Zumba Love”, który odbył się w niedzielę, 8 lutego na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Maraton organizowany przez Ewę Zapolną i Dianę Szwed został już na stałe wpisany w kalendarz imprez miejskich.III Maraton ZUMBA LOVE STRZEGOM 2016 – dla MARTY ŁAMACZ

Kilkunastu instruktorów z kraju i zagranicy poprowadziło III już Strzegomski Maraton Zumby. Impreza odbyła się w niedzielę 31 stycznia zgromadziła w hali sportowej OSiR-u kilkuset zumbowiczów. Całkowity dochód z udziału w maratonie w całości zostanie przekazany na zakup schodołazu dla chorej Marty Łamacz – mówią organizatorzy imprezy.


IV Maraton ZUMBA LOVE STRZEGOM 2017 – dla ZSS w Strzegomiu

IV Charytatywny Maraton Zumba Love w Strzegomiu rekordowy ! Zebrano ponad 43 tys. zł

Ogromnym sukcesem zakończył się strzegomski IV Charytatywny Maraton Zumba Love, który odbył się w niedzielę 5 lutego 2017 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Ponad 500 osób kiwało się w jednym rytmie przez kilka godzin.  W tym roku pieniądze zbierano na doposażenie sali doświadczania świata w Zespole Szkół Specjalnych w Strzegomiu.V Maraton ZUMBA LOVE STRZEGOM 2018 – dla BARTOSZA KŁECZEK

4 lutego 2018 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się charytatywny maraton Zumba Love przyciągnął w tym roku tłumy. Miłośnicy tańca przybyli tam z całej Polski. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na poprawę życia i zdrowia poparzonego w 60 procentach 3-letniego Bartosza Kłeczek i jego rodziny.

Z roku na rok chętnych na strzegomską zumbę jest coraz więcej. Pod halą ośrodka sportu zaparkowały autokary m.in. z Wrocławia, Wałbrzycha i Legnicy i wiele innych. Wszystkich połączył jeden cel – pomóc Bartkowi, który nie tylko wymaga kosztownej rehabilitacji, ale mieszka z rodziną w kiepskich warunkach. Imprezę wsparł burmistrz i lokalne firmy, więc nie mogło się nie udać. Moc zumby można było poczuć za sprawą pełnej energii Ewy Zapolnej – instruktorki, która ze swoją roztańczoną  grupą chętnie wędruje po Polsce i Europie.


 

Źródło informacji
NaszeMiasto PL

Polecane artykuły

Back to top button