VI Piknik Rodzinny DSTiES

Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Transport i Ekologia na rzecz Strzegomia

W sobotę, 31 sierpnia na parkingu Strzegomskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się VI Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Transport i Ekologia na rzecz Strzegomia.

Na mieszkańców Strzegomia czekało wiele atrakcji i wydarzeń w duchu promocji bezpieczeństwa rodziny, w ruchu drogowym: nauka udzielania pierwszej pomocy, symulator dachowania, pojazdy policyjne, straż pożarna, samochody ciężarowe i militarne, konkursy i zabawy z nagrodami.

Największym zainteresowaniem cieszył się symulator dachowania, symulator hamowania i alkogogle, które pozwalały doświadczyć uczestnikom ekstremalnych sytuacji.

Podczas Pikniku  zaprezentowano również nowoczesne pojazdy ciężarowe, spełniające wysokie normy ekologiczne emisji spalin.

Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, gry, zabawy, klaun, magiczne bańki, malowanie twarzy oraz kącik plastyczny. Czas spotkania umilał poczęstunek kulinarny, a w tle grał zespół Raj.

Uwagę dzieci i dorosłych przyciągnęły również pojazdy militarne oraz doskonale wyposażony i nieoznakowany radiowóz policyjny marki BMW, będący w dyspozycji Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Wszystkie atrakcje imprezy były nieodpłatne.

 

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Back to top button
Close

Wykryto blokadę reklam

Prosimy o wsparcie nas, wyłączając blokowanie reklam dla naszej witryny
X